У польському Кракові символічно вимикатимуть світло на знак солідарності з Україною У польському Кракові символічно вимикатимуть світло на знак солідарності з Україною
Місто

У польському Кракові символічно вимикатимуть світло на знак солідарності з Україною

У польському Кракові символічно вимикатимуть світло на знак солідарності з Україною Фото: Samuel-Elias Nadler/Unsplash
Марина Горносталь 21 грудня, 2022, 12:19
 0

На тлі того, що в Україні триває війна та відбуваються відключення електроенергії внаслідок російських обстрілів, польське місто Краків вирішило виявити свою солідарність та підтримку постраждалому українському народові. У рамках кампанії "Вогні для України" з 21 грудня 2022 року до 1 січня 2023 року протягом 12 днів на шести локаціях міста відключатимуть ілюмінацію.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Як повідомляє RadioKrakow, посилаючись на прес-службу краківського магістрату, символічне миттєве вимкнення світла у Кракові на знак солідарності з Україною триватиме хвилину з 19:00 до 19:01 за місцевим часом. Ілюмінацію відключать на таких локаціях:

  • палац Велопольський;
  • Маріацький костел;
  • башта ратуші;
  • Суконні ряди;
  • курган Костюшко;
  • пішохідний міст святого отця Бернатка.

Зазначається, що дедалі більше міст світу приєднуються до акції "Вогні для України". Ця ініціатива має привернути увагу до блекауту, тобто повного припинення подачі електроенергії в Україні.

Читайте також:

В Укрпошті тепер можна обміняти старі лампи на нові світлодіодні.

Теги: блекаут , електроенергія , світло , польща , Краків , світові новини , новини України , новини

  • 17 травня 15:30 В яких областях України майже повністю відновили будівництво ЖК – дослідження ЛУН    0
  • 17 травня 15:17 Доставка квітів в Києві – популярна і затребувана послуга    0
  • 17 травня 15:01 В Україні хочуть штрафувати пішоходів: новий вид покарань    0
  • 15 травня 19:03 Стало відомо, скільки коштуватиме декомунізація щита Батьківщини-Матері    0
  • 28 квiтня 14:21 Вікіпедія представила 10 найкращих фотографій пам'яток культури України    0
  • 18 квiтня 14:51 Від 3000 до 40 тисяч гривень та більше: в Україні запрацювали нові штрафи для водіїв    0
  • 14 квiтня 22:08 Погода у Києві на Великдень 2023: прогноз на 15 та 16 квітня    0
  • 12 квiтня 17:48 EVA запустила власну кур'єрську доставку у Києві: як вона працює    0
  • 21:34 Нагадування для водіїв: за що можуть виписати штраф 1700 гривень, окрім порушень правил дорожнього руху    0
  • 28 березня 16:42 В київському ТРЦ Gulliver відкриють інтерактивний музей наук – вхід безкоштовний    0
  • 24 березня 11:28 КПІ став найкращим університетом України у 2023 році – рейтинг UniRank    0
  • 22 березня 22:44 У чому переваги портативних кондиціонерів?    0
  • 22 березня 20:21 Платіжну картку «АТБ» видають уже чотири українські банки: знижки на продукти до 50% та інші переваги    0
  • 17 березня 15:18 Bolt відкриває сезон прокату самокатів: тарифи та міста, в яких сервіс відновлює роботу    0
  • 17 березня 14:26 В Україні можуть запровадити новий штраф для водіїв: проект закону та вартість порушення    0
  • 15 березня 20:23 Київ потрапив до Топ-30 столиць світу за якістю атмосферного повітря    0
  • 15 березня 18:30 «Аврора» – інтернет-магазин для всієї родини    0
  • 09 березня 12:47 Прогноз погоди по всій Україні та в Києві на березень 2023 року    0
  • 08 березня 18:18 Кияни хочуть скоротити комендантську годину: петиція набрала необхідну кількість голосів    0
  • 22 лютого 19:52 «Сільпо» та Uklon запустили спільний сервіс доставки у 30 містах України    0