Як німецький стиліст підтримує Україну три місяці війни Як німецький стиліст підтримує Україну три місяці війни
Мода

Як німецький стиліст підтримує Україну у соцмережах три місяці війни

Як німецький стиліст підтримує Україну три місяці війни Фото: instagram.com/frankpeterwilde/
Марина Горносталь 27 травня, 2022, 15:18
 0

Берлінський стиліст Френк Уайлд, більш відомий у Німеччині як квір-персонаж, керівник стайлінг-агентства Perfectprops та активний користувач соцмереж, протягом усіх днів активних бойових дій в Україні підтримує українців у боротьбі проти російської збройної агресії та виступає проти війни. Робить це він через свій акаунт в Instagram, де понад три місяці публікує різні знімки із символами України.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Станом на 27 травня на сторінці Френка налічується вже 93 фотографії самого стиліста та його друзів з українським прапором, аксесуарами, одягом та іншими атрибутами у синьо-жовтій кольоровій гамі. Локацією для зйомки завжди є ліфт. Усі пости супроводжуються хештегами, серед яких Stand With Ukraine (Стій з Україною), Stop Putin (Зупини Путіна), Слава Україні та інші.

Перший кадр на підтримку України було опубліковано в Instagram 24 лютого 2022 року, коли Росія напала на Україну.

Відомо, що своїм підписникам він казав, що колись працював в Україні, Росії і в Польщі, а зараз він на стороні свободи.

Фото: instagram.com/frankpeterwilde/

Декілька років тому Френк Уайлд розповідав в інтерв'ю для видання SIEGESSÄULE, що соціальні мережі людина може використовувати не тільки для того, щоб публікувати фото свого обіду, а для більш важливого сенсу - для обговорення переживань, бажань, цілей та розчарувань. За його словами, так можна "розширити можливості людей, підштовхнути їх думати та розмірковувати над певною поведінкою з іншого боку".

Теги: стиліст , моди , Німеччина , підтримка , новини України , новини