Українець посів перше місце на Всесвітніх іграх-2022 з паркуру Українець посів перше місце на Всесвітніх іграх-2022 з паркуру
Фітнес і спорт

Українець посів перше місце на Всесвітніх іграх-2022 з паркуру (відео)

Українець посів перше місце на Всесвітніх іграх-2022 з паркуру Фото: Liam Shaw/Unsplash (ілюстративне)
Марина Горносталь 22 липня, 2022, 14:18
 0

Українець Богдан Колмаков із Києва виграв "золото" на Всесвітніх іграх 2022 року в області паркуру на швидкість зі стрибками та подоланням перешкод. Як пише директор Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, на цих міжнародних змаганнях з такої дисципліни вперше в історії чемпіоном став киянин.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Українець став світовим чемпіоном із паркуру Українець став світовим чемпіоном із паркуру Фото: nashkiev.ua

Судячи з результатів перегонів, українець Богдан Колмаков пройшов дистанцію разом із своїм суперником Андреа Консоліні з Італії майже за 21 секунду. Але киянин випередив італійського спортсмена на 20 мілісекунд із кінцевим рахунком 20,75 секунд. Бронзову медаль виграв британець Девід Нелмес із підсумком швидкісного переміщення у 21,95 секунд.

Юлія Хан наголошує, що паркур вперше включили на Всесвітніх іграх саме у 2022 році, що означає українець заслужив "перше історичне золото". За її словами, Колмаков показав відмінний результат, і це при тому, що є трейсером-самоучкою. Він тренується самостійно без тренера.

Фото: FanSport TV/youtube.

Киянин – переможець Всесвітніх ігор-2022 з паркуру Киянин – переможець Всесвітніх ігор-2022 з паркуру Фото: facebook.com/YULIA0017

Зазначимо, що Всесвітні ігри-2022 проходили з 7 по 17 липня у Бірмінгемі (Алабама) та стали 11-ми за рахунком Всесвітніми іграми. У міжнародному змаганні спортсмени демонструють свої навички у тих видах спорту, які не увійшли до програми Олімпійських ігор. У медальному заліку чемпіонату Україна опинилася на третьому місці з 45 медалями, поступившись першими місцями Німеччини та США.

Читайте також:

Теги: новини України , перемога , новини Києва , новини , чемпіонат , спорт