Solar Scooters представила електросамокат Hyperion зі швидкістю понад 100 кілометрів на годину Solar Scooters представила електросамокат Hyperion зі швидкістю понад 100 кілометрів на годину
Техно

Британська компанія представила електросамокат, який може зрівнятися за швидкістю з автомобілем (фото)

Фото: Solar Scooters
Дарина Герасимчук 18 липня, 2024, 14:44
 0
Твітнути
Поділитися
Надіслати
Pintrest

Британська компанія Solar Scooters готується випустити електросамокат Hyperion із подвійним двигуном та повною підвіскою, який може розганятися до 105 км/год. Про це пише New Altlas.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Величезна швидкість, як для самокату, забезпечується подвійними двигунами потужністю 3500 Вт (пікова потужність 4500 Вт) і величезним акумулятором на 72 В/40 Ач (2880 Вт-ч) від Samsung. Одного заряду вистачає на 112 кілометрів (на максимальній швидкості менше).

Hyperion має спеціально розроблену регульовану гідравлічну підвіску, яка, за словами Solar, має забезпечити нульове коливання на повній швидкості, усуваючи потребу в демпфері.

Самокат побудований навколо міцного алюмінієвого складаного шасі з електролюмінесцентним освітленням палуби у п'яти кольорах на вибір. Є вбудована фара з яскравістю 2000 люмен, а також задні гальмівні ліхтарі та покажчики поворотів. А 4,3-дюймовий РК-дисплей, встановлений у центрі керма, пропонує миттєвий огляд даних про поїздку та навігаційну допомогу.

Також тут встановлені масивні 11-дюймові шини, а серйозна гальмівна сила забезпечується гідравлічними дисковими гальмами Nutt спереду та ззаду.

Ціна Solar Scooters Hyperion 3300 доларів і він вже доступний для замовлення. Перші постачання очікуються наприкінці серпня.

Джерело фото: Solar Scooters

Теги: світові новини , техно , електросамокат , швидкість , двигун , новинка

  • 15 квiтня 17:28 Sony підвищує ціни на PlayStation 5 через економічний тиск і торговельні мита    0
  • 11 квiтня 15:59 Україна створить аналог Starlink на базі шведських технологій: що відомо    0
  • 07 квiтня 19:41 Штучний інтелект змінить 40% робочих місць до 2033 року – звіт ООН    0
  • 01 квiтня 17:53 Hyundai представила безпілотний туалет, який можна викликати, як таксі (відео)    0
  • 28 березня 18:51 У ChatGPT запитали, як би він захопив світ: відповідь виявилася лякаючою (відео)    0
  • 25 березня 17:00 Знищує цілі в морі, на землі та в повітрі: у ЗСУ з'явився новий дрон "Катран"    0
  • 18 березня 16:54 У навушниках AirPods з'явиться функція миттєвого перекладу іноземної мови    0
  • 05 березня 18:57 Apple представила новий MacBook Air на потужному чіпі M4: ціна знизилася на 100 доларів    0
  • 04 березня 19:32 Будинок на колесах майбутнього: Chery показали фургон для тривалих подорожей (фото, відео)    0
  • 28 лютого 19:17 Виробник ракет ППО NASAMS створює компанію в Україні    0
  • 27 лютого 19:11 Найкращі автомобілі року за версією Consumer Reports: топ-10 моделей    0
  • 25 лютого 16:46 Meta створила пристрій, який читає думки: Brain2Qwerty перетворює думки на текст (фото)    0
  • 24 лютого 15:25 В Україні запустять онлайн-магазин, де військові за допомогою "є-балів" зможуть купити БПЛА    0
  • 21 лютого 17:49 Tesla відкликає понад 375 тисяч автомобілів, випущених у 2023 році: причина    0
  • 20 лютого 18:02 Маск може в будь-який момент відключити "Старлінк" для ЗСУ: чим це загрожує фронту    0
  • 19 лютого 20:02 Apple представила iPhone 16E - найдоступніший смартфон у лінійці компанії (відео)    0
  • 13:04 Apple анонсувала презентацію нового iPhone SE 4: дата    0
  • 07 лютого 15:15 Apple готується представити новий бюджетний iPhone SE вже наступного тижня    0
  • 03 лютого 17:59 В Україні затвердили список авто, за які потрібно сплачувати "податок на розкіш"    0
  • 29 сiчня 16:24 Тепер iPhone може автоматично підключатися до Starlink    0