Київські школярі отримають можливість безкоштовно вивчати основи програмування

Gloss 16 декабря 2016, 11:11  906
20-го грудня о 10:15 в Українському кризовому медіа центрі(УКМЦ), вул. Хрещатик 2 відбудеться презентація безкоштовної дитячої освітньої програми з основ програмування, створеною «Академією Кодування» на базі ініціативи Kyiv Smart City за підтримки КМДА. Програма була започаткована з метою апробації та її подальшого поширення у міських школах.

Спікери:

Юрій Назаров, радник Київського міського голови, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City;
Ярослава Бойко, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City;
Антон Мельник, засновник проекту «Академія Кодування»;
Кирило Савченко, координатор «Академії Кодування»;*

Раніше Академія Кодування на базі Kyiv Smart City Hub тестувала подібну систему навчання, а зараз запускає повноцінну школу, в якій будуть викладати,в тому числі, діти, які проходили це навчання.

Програма базується на освітніх курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk, що мають ліцензію Creative Commons, а головна їх мета - зацікавити дітей до навчання в сфері IT.

Курси проводяться на вихідних, а викладачами виступають програмісти, які мають практичний досвід роботи в провідних IT-компаніях України. Курс триває 3 місяці.

Технології стали невід’ємною частиною нашого життя, а для дітей вони є природньою частиною їх середовища, і тому це так важливо зацікавити їх у пізнаванні цієї частини реальності сьогодення.

Kyiv Smart City (www.kyivsmartcity.com) – ініціатива, що об’єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Kyiv Smart City впроваджує сучасну модель управління столицею на засадах передових знань і використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій задля створення комфортного міського середовища, сталого, успішного та заможного майбутнього киян.

Академія кодування (www.uacodeacademy.com) - некомерційна ініціатива IТ-волонтерів, мета якої допомогти дітям стати активними, а не пасивними користувачами новітніх технологій та реформувати систему початкової освіти в Україні. Ідея проекту – навчання дітей у віці від 6 до 13 років основам програмування за допомогою візуального середовища ScratchJr та Scratch, HTML+CSS і Python.


Акредитація ЗМІ за посиланням: https://goo.gl/forms/VMnhNEA5gRCvPiij1

За додатковою інформацією звертайтеся в прес-центр Kyiv Smart City: team@kyivsmartcity.com ,+38 (044) 222 87 13
Стежте за нашими новинами на сайті та у Facebook.

Комментарии