Город

Фонд «Родимий край» разом з телеканалом 1+1 оголошують про конкурс короткого відео

Gloss 24 ноября 2015, 10:30  1147

Місцевий благодійний фонд «Родимий край» за підтримки КМДА та телеканалу 1+1 оголошують конкурс короткого відео на тему «Різдвяне диво» серед молоді

Конкурс проходитиме у рамках зимового фестивалю «Європейська зима. Свfята на Поштовій площі». Учасникам пропонується розказати про різдвяне диво, свідками якого вони стали та показати свою історію всій країні. Адже ми з дитинства знаємо, що більшість див трапляється саме на Різдво.

Прийом робіт конкурсантів розпочнеться 19 жовтня та триватиме до 29 листопада. Протягом цього часу роботи будуть опубліковані на сайті http://www.fest-ua.org/.

Переможців конкурсу буде обрано голосуванням журі та оголошено 20 (або 25) грудня. Найкращі ролики будуть показані на телеканалі 1+1 під час новорічних та різдвяних програм каналу. Відео будуть транслюватися за принципом хіт-параду від 10 до 1 місця.  Крім того, на переможців чекають інші цікаві призи.

Готові до показу ТОП-10 та ТОП-20 відео будуть транслюватися під час фестивалю на Поштовій площі.

В журі конкурсу:

 1. Анатолій Матешко - український актор та режиссер
 2. Олена Алимова - українська акторка
 3. Діана Попова - директор департаменту культури КМДА
 4. Дана Павличко - директор видавництва "Основи"
 5. Олег Симоненко - директор видавництва "Час майстрів"
 6. Олена Іванова - керівник проекту «BOtaN» 
 7. Ярослава Гресь - директор агентства Гресь Тодорчук PR
 8. Євгенія Кисленко - директор благодійної організації "Місцевий благодійний фонд "Родимий край" 

 

Вимоги до робіт:

 • відео має бути не довшим за 3 хв;
 • немає жодних обмежень по техніці: відео може бути знятим навіть на мобільний телефон;
 • немає жодних вимог щодо монтажу та зйомок: це може бути відео, зняте одним кадром,  коли  учасник чи хтось з його друзів/родичів розповідають чарівну історію про Різдвяне диво, тощо.

 

«Дива можна побачити навіть у повсякденні. – говорить Євгенія Кисленко, керівник благодійного фонду «Родимий край». – Атмосферу свята ми створюємо своїми руками. І  наша талановита молодь може долучитися до цього процесу. Мені дуже подобається тема конкурсу, і я сподіваюсь на активну участь хлопців та дівчат, бажаю їм творчої наснаги та перемоги».

Фестиваль «Європейська зима. Свята на Поштовій площі» – це широкомасштабне святкування, мета якого – познайомити киян із Новорічними та різдвяними традиціями різних країн Європи. З 10 грудня по 12 січня на гостей чекає дивовижна подорож різними європейськими країнами. Різдвяний настрій, святкова атмосфера, запах імбирного пряника та гарячого шоколаду, найрізноманітніші смаколики, дивовижна музика та красуня-ялинка, казкові будиночки з іграшками, різдвяні колядки та запальні дискотеки – кожен знайде собі страви та розваги до душі.

 

Контактна інформація

Ім’я Прізвище

Посада

Тел. +380 (95) 2202762
www.fest-ua.org

Комментарии