Аеропорт «Бориспіль» у трійці кращих аеропортів Східної Європи - World Airport Awards 2016

Gloss 18 марта 2016, 10:55  790

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» підтвердив високий рівень обслуговування, посівши 3 місце в  категорії «Східна Європа» за результатами рейтингу World Airport Awards-2016 авторитетної британської компанії Skytrax. Інформацію було оприлюднено 16 березня 2016 року в м. Кельн (Німеччина).

Головні повітряні ворота України вже тертій рік поспіль займають позиції лідера в номінації The Best Airports In Eastern Europe і є єдиним аеропортом України, який входить до цього престижного рейтингу. В трійку лідерів Східної Європі увійшли також аеропорти Будапешта і Таллінна.

Только c 15 по 19 марта, скидка 20% на все футболки и чашки!

На сьогоднішній день «Бориспіль» має усі можливості для залучення нових авіакомпаній і розвитку нових напрямків — сучасний термінальний комплекс, найновішу техніку та професійний персонал для подальшого розвитку потужного повітряного вузла східної Європи,.

У 2015 році в аеропорту було проведено масштабну роботу із підвищення рівня сервісу для пасажирів.  Протягом останнього року були відкриті  нові пункти харчування, дитячі ігрові зони та кімнати для пасажирів з дітьми, впроваджено нові сервіси, пришвидшено проходження формальностей, впорядковано роботу таксі та автобусів.

Нагадаємо, 2015 року «Бориспіль» обслужив 7,3 млн. осіб.

Кращим аеропортом світу четвертий рік поспіль визнано аеропорт Сінгапуру. До десятки найкращих аеропортів світу увійшли Інчхон (Сеул), Мюнхен, Ханеда (Токіо), Гонконг, Чюбу (Токонаме), Цюріх, Хітроу (Лондон), Кансай (Осака), Хамад (Доха).

Результати дослідження опубліковані на офіційному сайті британської компанії — http://www.worldairportawards.com/Awards/best_airports_by_world_region.html

Комментарии