Пресс-релиз

glo™ представляє Музичний HYPER Set: що зазвучить на онлайн-вечірці 26 листопада

Gloss 20 ноября, 2020, 09:30
 0

На правах реклами.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Захід тільки для повнолітніх.

Музичний HYPER Set від glo™ Фото: Музичний HYPER Set від glo™

Якщо ти сумуєш за драйвом, хайпом, яскравими подіями та вибуховими враженнями, то цей захід саме для тебе. Це буде крута вечірка Музичний HYPER Set за підтримки glo™ з живим виступом українських зірок. Всі бажаючі зможуть безкоштовно послухати нові та найкращі треки MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay.

Тобі навіть не доведеться кудись їхати, адже цей запальний захід проходить онлайн!

Дата: 26 листопада 2020 року.

Вечірка розпочнеться о 20:00.

Де дивитися: сайт glo™ чи платформа MEGOGO LIVE.

Музичний HYPER Set об'єднує в собі чотири смаки стіків neo™ для glo™ HYPER. Можна провести аналогію з треками, які були створені в різноманітних музичних стилях у колаборації з артистами. У перервах між виступами на вечірці MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov і Sonya Kay розкажуть глядачам багато чого цікавого. Таке варто побачити!

Що зазвучить на вечірці від glo™

Музичний HYPER Set подарує всім новий досвід і яскраву палітру вражень.

  • "Mavka" - ефектна MamaRika заспіває в жанрах Pop и RnB з елементами Hip-Hop. Це музичне втілення освіжаючого ментолу та насиченого ягідного аромату Redberry Pastel.
  • "Вибухові враження" - смілива та пристрасна DJ Katro Zauber представить вражаючий deep house. Вона перетворила музику на яскравий смак ягідного міксу Brilliant Berry.
  • "ВідЗоріДоЗорі"- сонячний і щирий Artem Pivovarov буде спілкуватися на мові танцювального нью-вейву. Артист зробив акцент на тропічних фруктах Magnetic Pineapple.
  • "Вайб" - неповторна та захоплююча Sonya Kay покаже динамічний future house. Глядачів накриє освіжаюча хвиля смаку Pina Coolada.

glo™ вже не в перший раз створює незвичайні заходи та дивує українців. У 2020 році відбулася перша в Україні "сонна" онлайн-вечірка The Fade Out, де слухачі змогли зануритися в дев’ятигодинний сон під час діджей-сету, та провели яскраве шоу дронів у Києві.

Разом з тим, glo™ підтримав ELLE ONLINE PARTY та став партнером незалежної платформи Culture Unlimited для розвитку культурних і соціальних українських проектів.

Інформаційна підтримка проєкту - Jetsetter.ua.

Теги: glo , HYPER , музика , онлайн-вечірка , тютюн , музичний HYPER Set

Комментарии