У Києві відбудеться відкриття виставки «Золотий дощ над нами»

8 августа 2014, 11:26  763
Gloss

«..це засліплююче, вічне, єгипетське, це як зуби у циган, що відображають безліч ваших осіб при усмішці, це мовчання, бо мовчати дорого і добре, і можна бути трохи розумнішими в цей час, цей бабусин спадок загорнутий в хустку і закопаний в землю, це розсип страз на джинсах всіх модниць спальних районів, це безліч ланцюгів на шиях неземних красунь, що продають на ринку свіжих курей, молоко і сир, а ланцюги своїм золотом впиваються в ненаситні груди і складки цих ший, це золоте біде прямо в "спальні вашої мрії", це багатство, яке вам і не снилося, бо дісталося у вигляді легкого дощу, це коли захід золотий і красивий, а серце ваше гризе біль і туга, а золото заходу полірує цю тугу .... і ви відчуваєте як наповнюється красою, і раптом ...! починає йти дощ! Прямо з неба! І він довгоочікуваний і Золотий...»

В амплуа куратора виступить екстравагантна Ніна Мурашкіна

Slava Frolova-Group

Новий культурний проект Слави Фролової, спрямований на підтримку і просування молодих художників України. У рамках проекту ведеться виставкова діяльність, активна взаємодія з існуючими арт-центрами, галереями, арт-спільнотами, проектами і культурними подіями країни, ближнього і далекого зарубіжжя, а також самостійне продукування культурних заходів за участю українських художників.

Крім цього, команда SF-G розробляє проекти, спрямовані на утворення та розвиток культурних звичок у широкого глядача. Одним з таких проектів є масштабний сезонний проект АРТ-ПІКНІК Слави Фролової.

АРТ-ПІКНІК Слави Фролової

Масштабний сезонний проект ПАРКУ МИСТЕЦТВ, розташований на трьох гектарах території ВДНГ, пропонує глядачеві зробити перший крок назустріч новому, приємному, захоплюючому стилю проведення часу. А в цілому - перший крок до культурного розвитку країни. Це відмінний спосіб приємно провести час, не покидаючи місто, вибрати ряд цікавих заходів для себе і своїх дітей, при цьому отримуючи багато нової, цікавої інформації, пов'язаної, в першу чергу, з українською культурою та мистецтвом.

Дати проведення: 09 серпня – 10 вересня

Відкриття: 09 серпня о 19.00

Місце проведення: АРТ-ПІКНІК Слави Фролової, пр-т Академіка Глушкова, 1

Комментарии