Heineken випустив кросівки з пивом та відкривачкою усередині Heineken випустив кросівки з пивом та відкривачкою усередині
Мода

Heineken випустив кросівки з пивом та відкривачкою усередині (фото)

Heineken випустив кросівки з пивом та відкривачкою усередині Фото: Heineken
Марина Горносталь 05 серпня, 2022, 13:09
 0

Цього тижня, 2 серпня, компанія Heineken представила свій новий дизайнерський продукт. У колаборації з відомим експертом в галузі ультрасучасного взуття та дизайнером Домініком Чамброне, він же "взуттєвий хірург" (The Shoe Surgeon), бренд створив унікальні кросівки під назвою Heinekicks з пивом і з відкривачкою всередині взуття.

У компанії наголошують, що це не повсякденне взуття, проте "не кожен день доводиться ходити на пиві". Кросівки були розроблені в обмеженій кількості в рамках кампанії із запуску пива Heineken Silver. У тиражі налічується лише 32 пари.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Щоб відповідати фірмовій кольоровій гамі Heineken Silver, кожна пара має зелений двоопуклий верх із сріблястими та червоними вставками. У язичок вбудована металева відкривачка для пляшок, а в самій підошві знаходиться справжнє пиво. Про це повідомляє LBBonline.

За словами дизайнера, йому було цікаво працювати з Heineken, оскільки вони "обидва поділяють пристрасть до інновацій та розширення кордонів". Так і було створено дизайн, який відображав би енергію Heineken Silver.

Планується, що сім із 32 створених Heinekicks з'являться в Сінгапурі в четвертому кварталі 2022 року.

А з 10 по 15 серпня 2022 року проходитиме спеціальний попередній показ кросівок у сінгапурському торговому центрі 313@Somerset.

Фото: Heineken.

Читайте також:

Теги: пиво , новини , бренд , кросівки , взуття