В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс зі створення дронів-камікадзе В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс зі створення дронів-камікадзе
Зроблено в Україні

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс зі створення дронів-камікадзе

Фото: www.facebook.com/victorydrones.ua
Дарина Герасимчук 15 листопада, 2023, 16:04
 0

Навчальний проект Victory Drones та виробник дронів Vyriy Drone запустили безкоштовний інженерний онлайн-курс «Народний FPV». Під час нього навчатимуть збирати FPV-дрони, поділилися в соцмережах Victory Drones.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Навчання безкоштовне, проте компоненти, інструменти та матеріали для нього потрібно буде придбати самостійно.

Тривалість курсу – два тижні, він складатиметься з 7 лекцій. Під час нього інженери передаватимуть учасникам знання, необхідні для збору та налаштування 7-дюймового FPV дрону-камікадзе. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням.

www.facebook.com/victorydrones.ua Фото: www.facebook.com/victorydrones.ua

Під час курсу буде надаватися доступ до всіх навчальних матеріалів та співтовариства інженерів, де можна буде радитися, ставити питання та ділитися успіхами. Усі створені учасниками дрони перевірятимуться інструкторами Victory Drones.

«Усі дрони повинні проходити перевірку якості збирання та польові випробування з вагою. І цю перевірку ми беремо на себе. Після успішного тестування дрон буде переданий військовим і одразу поїде на фронт», – повідомляють у Victory Drones.

Перша група слухачів закінчила навчання. Наступні групи розпочинатимуть навчання з періодичністю орієнтовно раз на 2 тижні.

Теги: новини України , зроблено в Україні , дрони , курс , російсько-українська війна , навчання