Початок навчання в Словацькій Республіці Початок навчання в Словацькій Республіці
Прес-реліз

Початок навчання в Словацькій Республіці

Gloss 05 жовтня, 2023, 20:18
 0

Освітній процес відіграє критичну роль в житті молодого покоління, визначаючи їхнє майбутнє. Важливими є не лише спеціалізація, яку вони обирають, але й країна, де вони отримують знання. З останнього часу українські студенти все частіше обирають Словацьку Республіку, член ЄС, як місце для навчання. Щоб зрозуміти, як вступити до словацьких освітніх установ, рекомендуємо звернутися до консультантів з "Slovak Education навчання в Словаччині".

Освітні переваги в Словацькій Республіці Розглянемо, які освітні можливості чекають українців у Словацькій Республіці:

 1. Після завершення 9 класів, студенти можуть:
  • Продовжити навчання у гімназії або ліцеї, після чого перейти до університету;
  • Отримати професійну освіту в коледжі.
 2. Коледжі пропонують два режими навчання – 3 або 4 роки. Трирічна програма не передбачає подальшого вступу до університету. Чотирирічна програма надає диплом європейського стандарту, прийнятний в усіх країнах ЄС.
 3. За наявності повної середньої освіти або коледжу в Україні можна вступити до будь-якого словацького університету. Українські бакалаври можуть продовжити навчання на магістратурі.

Вимоги до вступу Для успішного вступу до словацьких навчальних закладів необхідно володіти словацькою мовою. Якщо ви плануєте навчання в Словацькій Республіці, рекомендуємо почати вивчення мови завчасно.

Ось декілька основних кроків для вступу:

 1. Зібрати необхідні документи: атестат або диплом, закордонний паспорт, довідку з місця проживання.
 2. Здійснити нострифікацію – визнання українського атестата або диплома у Словацькій Республіці.
 3. Вибрати навчальний заклад в Словацькій Республіці.
 4. Подати електронну заяву на навчання.

Очікувати на запрошення від обраного навчального закладу. Після отримання запрошення вирушайте до Словацької Республіки і подавайте документи для отримання дозволу на проживання, який буде дійсний на весь період навчання.

Щодо проживання, студентам, як правило, пропонуються гуртожитки. Але якщо ви бажаєте більше приватності, можна зняти квартиру на приватному ринку.

Важливо пам'ятати, що навчання за кордоном - це чудова можливість отримати якісну освіту, розширити кругозор та зануритися в іншу культуру. Словацька Республіка з її гостинною атмосферою і високими освітніми стандартами може стати відмінним вибором для українських студентів.