KitKat запустив корисні для ментального здоров’я українців інстаграм-маски KitKat запустив корисні для ментального здоров’я українців інстаграм-маски
Прес-реліз

KitKat запустив корисні для ментального здоров’я українців інстаграм-маски

Gloss 30 жовтня, 2023, 10:11
 0

Ментальне здоров'я є надзвичайно важливою складовою загального благополуччя і якості життя. Українцям зараз особливо варто подбати про нього, бо постійні стреси, втома та навантаження негативно впливають на організм. Полегшити свій стан можна за допомогою простих дихальних вправ.

Підпишіться на канал Gloss.ua в Telegram.

KitKat представив Instagram-маски доповненої реальності з дихальними вправами. Відчувши напругу чи тривогу, можна перейти за посиланням та виконати дихальні вправи. Правильне дихання сприяє зниженню тривожності, оскільки воно допомагає заспокоїтися та зменшити стурбованість. Регулярна практика дихання може покращити внутрішню гармонію.

Вміння брати перерви та правильно дихати - два ключових елементи для збереження ментального та фізичного здоров'я.

Перерви - це не просто розкіш. Вони необхідні для ментального відпочинку та відновлення. Під час перерв можна відпустити мозок від рутинної роботи чи навчання, розслабити м'язи, заспокоїти нерви та поновити втрачену енергію. Перерви підвищують продуктивність та креативність, роблять людей більш стійкими до стресу та допомагають підтримувати робочий баланс.

Правильне дихання - це ще один секрет збереження ментального здоров'я. Глибоке та свідоме дихання забезпечує мозок киснем, зменшує рівень стресу, покращує концентрацію та розумові здібності. Воно робить нас більш спокійними та зосередженими.

Використовуючи обидві ці практики разом людина створює оптимальні умови для підтримання здоров'я та досягнення цілей. Тим більше, що за даними МОЗ, через ситуацію в країні психологічної підтримки потребуватимуть понад 15 мільйонів українців. Психічні порушення можуть впливати на фізичний стан, часто супроводжуються різними видами залежностей (наприклад, алкоголізм та наркоманія), ускладнюють процес соціальної адаптації й інтеграції та можуть міцно впливати на працездатність особи.

Короткі перерви для свідомого дихання можуть стати щоденним ритуалом, який вплине на гарний настрій та спокій. Особливо, коли вони ще й цікаві та легко виконуються завдяки Instagram-маскам від KitKat.

Теги: здоров'я , instagram , дихання