Нейромережа DALL-E може показати, що знаходиться за рамками відомих картин
Американська компанія OpenAI, що займається розробкою технологій на основі машинного навчання, через нову функцію "зафарбовування" (Outpainting) "навчила" нейромережу DALL-E генерувати нові візуальні ефекти за текстом "за рамками" найбільших творів мистецтва світу.
За допомогою введених підказок користувачам пропонують уявити, яким може бути "розширене" полотно "Мона Лізи" Леонардо да Вінчі або "Дівчини з перлиною сережкою" Яна Вермеєра та багатьох інших робіт.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Як повідомляє The Verge, модель штучного інтелекту через функцію "домалювання" може розширити межі будь-якого заданого зображення, а не лише картин. Система здатна відповідати стилю художників та авторів, імітуючи тіні та відблиски оригіналу, але людям необхідно описувати нові візуальні ефекти, вказуючи певні параметри у текстовій формі.
За словами представників OpenAI, нова функція, призначена для професіоналів, які працюють з візуальним контентом, має дозволити користувачам "розширити свої творчі можливості" та "розповісти велику історію за допомогою зображень".
Відомо, що DALL-E доступний через бета-програму, до якої в даний час приєдналося більше мільйона користувачів. Кожен користувач бета-версії може безкоштовно згенерувати зображення 50 разів на перший місяць, а потім кожен місяць 15 разів додатково. Після цього користувачі можуть купити за 15 доларів 115 додаткових зображень.
Читайте також:
Теги: новини , штучний інтелект , мистецтво , картини , нейромережа , світові новини