ChatGPT від OpenAI: вийшла нова версія революційної системи штучного інтелекту GPT-4 (відео)
Компанія OpenAI випустила нову версію свого популярного чат-бота ChatGPT, який за допомогою технології штучного інтелекту здатний давати відповіді на будь-які питання та виконувати різні задачі. Остання версія чат-бота під назвою GPT-4 може працювати не тільки з текстовими запитами, але й із зображеннями. Компанія описує її як більш безпечну, креативну та корисну. Про це повідомили у новому прес-релізі стартапу.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
GPT-4 – найновіша модель ШІ від компанії OpenAI, яка стала четвертою в лінійці мовних моделей GPT та першою мультимодальною.
Чат-бот ChatGPT складає свої відповіді таким чином, що користувач отримує ілюзію спілкування з живою людиною. Він також здатний використовувати різноманітні мовні стилі.
Відтепер бот може сприймати як текстову інформацію, так і візуальну. Крім того, GPT-4 тепер більш креативний та придатний для співпраці, ніж його попередник GPT-3,5, а також допоможе користувачам генерувати, редагувати та виконувати творчі завдання. Серед них написання текстів пісень, сценаріїв, вивчення стилю письма тощо. Нова версія може приймати та створювати довші записи – до 25 000 слів.
«Ми витратили 6 місяців, щоб зробити GPT-4 безпечнішим і більш узгодженим. За нашими внутрішніми оцінками, GPT-4 на 82% рідше реагує на запити щодо забороненого контенту і на 40% частіше надає фактичні відповіді, ніж GPT-3.5», – розповідають про новинку в прес-релізі компанії.
Глава OpenAI Грег Брокман продемонстрував деякі можливості GPT-4 під час онлайн-презентації. GPT-4 попросили описати, чому зображення білки з камерою смішне. Штучний інтелект відповів, що це кумедно, оскільки «ми не очікуємо, що вони будуть використовувати камеру або поводитися як люди». У тому числі Брокман показав, як штучний інтелект створює справжній веб-сайт на основі фотографії зробленого від руки ескізу.
Нова модель вже доступна для користувачів ChatGPT Plus, платної версії ChatGPT, вартість якої становить 20 доларів на місяць.
Теги: технології , штучний інтелект , чат-бот , Нова версія , світові новини