Як змінилися будинки в епоху пандемії Як змінилися будинки в епоху пандемії
Город

Як змінилися будинки в епоху пандемії

Фото: Як змінилися будинки в епоху пандемії. Фото: Gloss
Gloss 29 июля, 2021, 09:00
 0

У той час як "stay at home" став гаслом по всьому світу, будинок став поступово перетворюватися на щось більше, а ніж просто місце для проживання. Там тепер є офіс, школа, спортзал, ресторан, дитячі майданчики та багато інших благ мегаполісу. Пандемія залишила значний слід в дизайні будинків і змінила спосіб життя його мешканців.

Давайте поговоримо про те, що необхідно буде мати в будинку після епохи пандемії!

Не забудьте подписаться на канал Gloss.ua в Telegram

Ні, відкритим плануванням

Стіни та двері повернулися! Відкрите планування буде переосмислено, оскільки попит на особистий простір значно виріс. Сім'ї тепер хочуть більше кімнат, стін, дверей і більшої конфіденційності. Відомий своєю розважальною цінністю, незмінно популярний план поверху з відкритим плануванням буде виконаний таким чином, щоб надати кожному з членів сім'ї найкраще з обох світів, усамітнення і при цьому відкритість. Тепер будинок необхідно розділити на більш чітко позначені тихі і галасливі зони для розваг, навчання і відпочинку.

Працюємо вдома

Домашні офіси стали бажаним клаптиком на території будинку. Сім'ї тісняться за кухонним столом або за одним столом для роботи, а онлайн-навчання не сприяє продуктивності. Зараз частіше, ніж будь-коли, архітекторів і дизайнерів просять виділити спеціально відведені робочі місця.

Багато нових будинків буде проєктуватися з приватними домашніми офісами, які забезпечать необхідне комфортне сидіння, робочу поверхню, освітлення, зниження шуму і контроль температури, що перетворилися в робочі місця. Деякі власники будинків перетворюють приміщення, що рідко використовують, такі як їдальня або випадкова зона відпочинку, в повноцінний домашній офіс.

Будинок, як робоче місце, став новою реальністю. Незалежно від того, переформатовуєте ви наявні приміщення або додаєте нові квадратні метри, в планах обов'язково має бути виділена робоча зона в будинку.

No stress

Тепер, коли ми набагато частіше стали працювати віддалено, в будинку має бути зона для роботи, а також додаткова зона для відпочинку. Це простір не обов'язково має бути великим, але має бути достатньо окремим, щоб можна було відчувати себе далеко від роботи, залишаючись вдома.

Будинки будуть розділені на більш виразні тихі й галасливі зони - для розваги, навчання або відпочинку.

Out and About

Це факт, що місця для відпочинку на відкритому повітрі можуть допомогти заспокоїти домашню лихоманку, тому не дивно, що власники будинків починають активно використовувати свої відкриті майданчики на задньому дворі.

Вони мають бажання створити житловий простір на території будинку, який дійсно принесе відчуття затишку з приміщення на терасу або патіо. У зв'язку з цим ми спостерігаємо попити на кухні на задньому дворі, установку обігрівачів, вуличні каміни, вогнищеві ями або навіть теплиці для спокійного відпочинку при догляді за рослинами.

У міру того, як ми продовжуємо адаптуватися до змін, які пандемія внесла в наше життя, ми повинні прийняти та переосмислити наші будинки як простори для навчання і життя, продуктивності та відпочинку. Тенденції, які ми спостерігаємо сьогодні, ймовірно, збережуться на довгі роки, оскільки такі речі, як віддалена робота і віртуальне навчання, тривають навіть після карантинних заходів. Оскільки ми вступаємо в нову еру, в якій будинки повинні бути одночасно розкішними, відокремленими, продуктивними й функціональними робочими просторами, реконструкція в рамках цієї нової норми дає нам можливість досягти ідеального балансу - в наших домівках і в нашому житті.

Автор статті: Алеся Карнаухова, студія дизайну ZIKZAK

Теги: работа онлайн , удаленная работа , дом , жилье , пандемия , работа , коронавирус

 • 29 сентября 16:12 Когда в Украину придет похолодание: прогноз погоды на первые дни октября    0
 • 29 сентября 14:00 Фонд «Жизнелюб» открывает в Киеве пространство для людей в возрасте 55+: что там будет    0
 • 20 сентября 13:07 Стоимость аренды квартир в Киеве продолжает стремительно расти: эксперт назвал причины    0
 • 08 сентября 17:44 В трех областях Украины ожидаются первые заморозки на выходных: прогноз погоды на 9 и 10 сентября    0
 • 29 августа 20:04 Как высушить дрова перед использованием    0
 • 23 августа 14:14 За безготівкову оплату можна виграти рік безкоштовних поїздок з Bolt    0
 • 17 августа 18:55 Кабмин расширил основания для эвакуации автомобиля: в каких случай авто заберут на штрафстоянку    0
 • 14 августа 17:06 На Украину надвигается безумная жара из Азии: какие области прогреются до +40 °С    0
 • 09 августа 16:42 Скоро Украину снова накроет 30-градусная жара: когда ждать высоких температур    0
 • 07 августа 16:33 Львовские архитекторы показали скульптуру, которой предлагают заменить монумент «Родина-мать» в Киеве    0
 • 19 июля 18:42 В сети появилось видео изготовления огромного герба Украины, который окажется на щите "Родины-мать"    0
 • 19 июля 10:47 В Киеве выросли цены на квартиры: какая средняя стоимость квадратного метра    0
 • 12 июля 18:35 Минкульт показал, как будет выглядеть «Родина-мать» после декоммунизации (видео)    0
 • 11 июля 17:06 Особенности формирования цены на газ для предприятий    0
 • 29 июня 18:59 Где в Киевской области можно купаться этим летом – список мест от ОВА    0
 • 28 июня 17:52 Эксперты назвали лучшие в мире города для жизни: ежегодный рейтинг EIU    0
 • 26 мая 15:25 Как за один день поставить квартиру или дом на пультовую охрану    0
 • 21 мая 18:25 Пять простых правил, которые помогут снизить расходы на воду дома    0
 • 17 мая 15:30 В каких областях Украины почти полностью возобновили строительство ЖК – исследование ЛУН    0
 • 17 мая 15:01 В Украине хотят штрафовать пешеходов: новый вид наказаний    0