Дозвілля

"Добропарк" під Києвом відкривають для відвідувачів

"Добропарк" під Києвом відкривають для відвідувачів Фото: facebook.com/dobropark.ua
Марина Горносталь 05 травня, 2022, 21:06
 0

У селі Мотижин Київської області відновлює повноцінну роботу "Добропарк", який раніше частково було знищено російськими окупантами. Відкритися для відвідувачів територія має з 6 травня 2022 року. Наразі вже можна придбати онлайн-квитки на офіційному сайті парку та ними скористатися у будь-який день протягом усього цього року. Про це повідомили представники "Добропарку".

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Перші відвідувачі тут з'явилися ще 2 травня – співробітники ДСНС. У той день команда "Добропарку" розпочала роботу з відновлення території після військових дій та фахівці прибули на місце, щоб забезпечити працівникам безпечну роботу на локації.

Перші відвідали "Добропарку" Перші відвідали "Добропарку" Фото: facebook.com/dobropark.ua
У період активних боїв діями ворога на території "Добропарку" було повністю знищено транспорт та техніку, головну будівлю, де знаходилася Резиденція Доброчара, постраждали й інші будівлі. Також окупанти вкрали садові інструменти.

  • Де: с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км).
  • Графік роботи: Пн-Нд 09:00 - 19:30.
  • Вартість: дитячий квиток 100 грн., дорослий квиток 200 грн.

Вхідний квиток надає право проходу та прогулянки територією "Добропарку", його вартість не включає вартість додаткових послуг і товарів, що надаються і продаються окремо на території ландшафтного парку.

Теги: Добропарк , новини , новини Києва