У Києві на Подолі поновили інтер'єр синагоги У Києві на Подолі поновили інтер'єр синагоги
Стиль життя

У Києві на Подолі поновили інтер'єр синагоги (фото)

У Києві на Подолі поновили інтер'єр синагоги Фото: paintit.com.ua
Марина Горносталь 08 червня, 2022, 13:24
 0

Дизайнери української студії PAINTIT оновили інтер'єр столичної синагоги, розташованої в історичній частині Києва на Подолі на вулиці Межигірській. Замовник просив зробити так гарно, щоб "не хотілося звідси йти", тож проєкт модернізації простору став викликом для фахівців. У розробці нового дизайну зробили акцент на темах світла та ритму часу.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Як йдеться в описі проєкту, синагога розташована на першому поверсі житлового будинку, що спричинило низку труднощів під час повноцінної роботи над об'єктом через правила та обмеження за змістом.

"Інтер'єр синагоги було вирішено переосмислити не за рахунок багатого оздоблення, а за рахунок співвідношення мінімалістичних форм, гри акцентного світла та геометричних ритмів", - розповідають дизайнери.

Під час процесу будівництва на локації відшліфували кожен сантиметр стін і все зачистили, облаштували зонування приміщення на чоловічу та жіночу частини, відновили стару цегляну кладку, намалювали самостійно "якорні" розетки в буферних точках та кресленнях на підлозі, розмістили арон а-кодеш ( синагогальний ковчег – спеціальне сховище для сувоїв Тори), зробили візуальний акцент на арках в інтер'єрі, що вплинуло на сприйняття розмірів приміщення, розробили 380 унікальних стельових світильників та обладнали місце для публічних молитов – біму.

Фото: paintit.com.ua

Теги: новини , новини Києва , синагога , інтер'єр , дизайн

  • 18 червня 15:57 Залежність від солодощів у дітей: експерт розповіла, як допомогти дитині    0
  • 13 червня 15:02 Франція планує заборонити соцмережі для дітей віком до 15 років: причиною стало вбивство у школі    0
  • 09 червня 15:35 7 слів, яких немає в українській мові, але їх часто вживають    0
  • 05 червня 16:11 В Україні почали випускати зубну пасту зі смаком борщу    0
  • 02 червня 17:05 Кожен п'ятий підліток в Україні курить електронні сигарети – дослідження    0
  • 27 травня 17:22 "Гірше за їжу в літаках": криптоінвестори розкритикували вечерю у Трампа за $1,7 млн (фото)    0
  • 13 травня 18:23 Покоління X визнано найнещаснішою віковою групою: причини    0
  • 09 травня 16:45 YouTube заблокував канал Олексія Арестовича та інших підсанкційних осіб    0
  • 06 травня 14:43 Люксове розчарування: блогер розповіла про мінуси ексклюзивного авто за 350 тисяч доларів (відео)    0
  • 02 травня 18:40 Що трапляється з волоссям, якщо довго не мити голову    0
  • 02 травня 17:17 Український додаток очолив рейтинг у AppStore: чим він корисний    0
  • 25 квiтня 17:50 В Україні втричі зросла кількість людей із ігровою залежністю: Реєстр лудоманів    0
  • 23 квiтня 15:56 6 ознак, які допоможуть розпізнати кіберзлочинців    0
  • 22 квiтня 18:23 Ваучери на навчання за рахунок держави: які професії українці обирають найчастіше    0
  • 21 квiтня 16:27 Українкам треба народжувати по трьох дітей, щоб зберегти населення – демограф    0
  • 18 квiтня 16:14 Названо ім'я нового героя шоу «Холостяк» на СТБ (відео)    0
  • 16 квiтня 12:53 Дмитро Комаров знову почав випускати «Світ навиворіт» російською мовою    0
  • 14 квiтня 16:48 Як швидко та якісно помити вікна у квартирі: 10 корисних лайфхаків    0
  • 10 квiтня 16:40 У Китаї завірусилося відео, в якому висміюється ідея Трампа про перенесення виробництв у США    0
  • 08 квiтня 17:45 Дослідження: єдині діти в сім'ї щасливіші, розумніші та креативніші ніж ті, хто росте з братами та сестрами    0