Новий український застосунок «Є?» допоможе дізнатися чи є світло вдома Новий український застосунок «Є?» допоможе дізнатися чи є світло вдома
Стиль життя

Новий український застосунок «Є?» допоможе дізнатися чи є світло вдома

Фото: lookphotos.com
Дарина Герасимчук 16 сiчня, 2023, 19:53
 0

Розробник із Києва Денис Гайдамака створив додаток «Є?», в якому повідомляється про наявність світла у вас вдома. Додаток не взаємодіє з обленерго або іншими енергетичними компаніями, також немає жодної прив'язки до офіційних планових чи екстрених графіків відключень. Даними про наявність світла ділитимуться самі мешканці будинків, тобто ваші сусіди.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Поки що програма працює тільки для систем на базі iOS (iPhone, iPad), проте вже найближчим часом обіцяють випустити версію і для Android.

Зараз «Є?» охоплює 132 великі та маленькі міста на території України, в яких сумарно проживає близько 21 млн осіб.

Є? Фото: Є?

Щоб отримувати інформацію про наявність електроенергії, треба підписатись в застосунку на потрібні адреси. Також кожен користувач програми зможе повідомляти, чи є в нього вдома світло, і цей статус побачать усі підписники даної адреси.

«Це наче Waze, але з інформацією про світло. Робота та точність застосунку базується на принципі добросусідства, активної участі в житті громади та взаємної довіри, де пильні та відповідальні користувачі оперативно, правдиво та цілком анонімно повідомляють про появу або зникнення світла в будинку», — пише Денис Гайдамака.

У планах розробника – вихід Android-версії програми та впровадження можливості відстежувати наявність води та тепла у будинках.

Теги: новини України , прикладна програма , світло , електрика , Android , ios

  • 19 березня 17:42 Telegram став другим за популярністю месенджером у світі    0
  • 19 березня 16:38 У мережі запрацював онлайн-сервіс, який допомагає знаходити одяг персонажів із популярних серіалів    0
  • 10 березня 17:17 18-річний хлопець з Індії із синдромом перевертня став найволохатішою людиною у світі    0
  • 18:41 Дмитро Комаров анонсував новий сезон «Світ навиворіт»: що відомо про перший випуск    0
  • 27 лютого 18:05 13 видів самообману, які заважають нам жити: думка психологів    0
  • 26 лютого 14:14 Найкращі книги року: Міжнародна Букерівська премія 2025 оголосила номінантів    0
  • 25 лютого 15:19 Проект "Зважені та щасливі" повертається на екрани: СТБ оголосили кастинг    0
  • 21 лютого 16:14 Наприкінці лютого очікується парад 7 планет: коли спостерігати за цим небесним явищем    0
  • 17 лютого 19:40 40 тонн секс-товарів українці замовили у 2024 році: інфографіка замовлень за містами і товарами    0
  • 13 лютого 17:53 Британець зібрався викупити сміттєзвалище, щоб знайти свій жорсткий диск з біткоїнами на $750 млн    0
  • 12 лютого 15:38 Власниця найбільших грудей в Україні розповіла, скільки заробляє на Onlyfans    0
  • 07 лютого 16:10 Британський Музей науки звинуватив LEGO у прихованій гомофобії: причина    0
  • 06 лютого 14:44 Рідкісний олень-альбінос потрапив на відео, яке завірусилося в Мережі    0
  • 04 лютого 17:17 «Холостяк» Терен оголосив про розрив стосунків зі своєю обраницею та поскаржився на її підписників    0
  • 03 лютого 17:18 Найбагатший блогер MrBeast та творець Roblox хочуть купити TikTok за понад $20 млрд    0
  • 29 сiчня 16:50 Красиві люди заробляють на 11% більше, ніж їх менш симпатичні колеги: дослідження    0
  • 17 сiчня 19:11 Які імена для дітей найпопулярніші в Україні    0
  • 14 сiчня 16:18 Складено світовий рейтинг розміру жіночих грудей: на якому місці Україна    0
  • 10 сiчня 13:35 У мережі завірусився світовий рейтинг довжини пенісів: Україна опинилася на 62 місці    0
  • 10 сiчня 11:52 Meta дозволить користувачам соцмереж ображати один одного: нові правила у Facebook, Instagram та Threads    0