Найкращі нейромережі, що генерують зображення Найкращі нейромережі, що генерують зображення
Стиль життя

Майбутнє настало: 5 найкращих нейромереж, що генерують зображення

Фото: Колаж: Олександр Шатов
Анна Нестерова 02 березня, 2023, 18:45
 0

У наш час нейромережі - це вже не наукова фантастика, а реальні інструменти для створення якісного цифрового контенту.

Штучний інтелект сьогодні вже не сприймається як загальнодоступна інтернет-розвага, тому що його можливості вийшли на абсолютно новий рівень.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

За допомогою нейромереж кожен з нас може згенерувати досить якісне зображення за одним лише текстовим описом, створити реалістичний портрет або перетворити нарис якості paint на гарний пейзаж.

Gloss.ua зібрав для вас найпопулярніші та найпростіші у використанні нейромережі для створення зображень.

Найкращі нейромережі, що генерують зображення

DALL-E 2

DALL-E 2 Фото: DALL-E 2

DALL-E 2 вважається найпросунутішою нейромережею щодо генерації неймовірних зображень на основі тексту. На жаль, вона не є загальнодоступною і щоб спробувати нею скористатися, вам необхідно буде підтвердити e-mail і номер телефону.

Україна, на жаль, входить до країн-виключень, для яких нейромережа виявилася недоступною. При спробі авторизуватися з української IP-адреси з'являється повідомлення про те, що програма недоступна у регіоні.

Можна спробувати використовувати VPN та SIM-картку іноземного оператора, що дозволить обійти геоблокування. Також ви можете скористатися DALL-E 2 в одній із країн, що підтримуються OpenAI.

Crayon (колишня Dall-E mini)

Crayon Фото: Crayon

Розробникам Dall-E mini – Борису Дайме та Педро Куенці – довелося змінити початкову назву та адресу нейромережі через "прохання" власників OpenAI, щоб уникнути небажаної плутанини з нейромережею Dall-E 2 (основним поточним проектом від OpenAI).

Так, Crayon згенерує за дві хвилини одразу 9 картинок за заданим текстом. Ми ввели текст: "великий червоний собака на місяці" і отримали зображення, які представлені вище.

Нейромережа підкуповує тим, що тут не потрібно реєструватися і вникати в суть її роботи - вводь текст (англійською мовою) і отримуй контент, який можна сміливо використовувати в будь-яких починаннях.

WomboArt або Dream by Wombo

WomboArt або Dream by Wombo Фото: WomboArt або Dream by Wombo

Нейромережа розроблена канадським стартапом WOMBO і має свій мобільний додаток. За допомогою даного сервісу можна створювати сюрреалістичні заставки для телефону, а також перетворювати слова та фрази на унікальні витвори мистецтва.

Картинки тут завжди виходять гарними, яскравими та атмосферними. Багатьом подобається, що нейромережа не потребує додаткової реєстрації.

Ви можете легко створювати арти: для цього потрібно сформулювати текстовий запит та вибрати стилістику. Також, за бажання, можна прикріпити картинку-референс.

Ми вибрали стиль "імпресіонізм", ввели запит "великий червоний собака на місяці" і отримали досить гарні та яскраві картинки. З кожним новим запитом у вас з'являтиметься нова картинка.

NightCafe

NightCafe Фото: NightCafe

NightCafe - це один із найпопулярніших і найпоширеніших нейро-генераторів у світі. Він відмінно підійде для користувачів-початківців, тому що має максимально простий і зрозумілий інтерфейс. Також вам не потрібна додаткова реєстрація.

NightCafe має безкоштовний рівень, що дозволяє генерувати зображення за текстовими описами. Також ви можете заробити "кредити" виявляючи активність та беручи участь у житті спільноти.

На наш запит: "великий червоний собака на місяці" ми отримали досить оригінальне зображення, яке цілком може бути використане для розвитку власного творчого потенціалу.

DeepAI

DeepAI Фото: DeepAI

DeepAI дозволяє без додаткової реєстрації створювати реалістичні зображення на основі текстового опису. Ви можете створити скільки завгодно зображень, кожне з яких буде унікальним.

Нейромережу легко налаштувати і вона дуже проста у використанні. Ви можете легко змінювати кількість деталей, кольори, текстури та багато іншого.

На наш запит: "великий червоний собака на місяці" ми отримали досить незвичайне і яскраве зображення. Ви можете міксувати стилі, а також погратися з налаштуваннями.

Теги: найкращі нейромережі , штучний інтелект , мистецтво , що таке нейромережа , нейромережі малюють , нейромережа

 • 20 червня 14:23 У Твіттері новий тренд: іноземці пишуть, за що вони ненавиділи Росію ще до того, як це стало мейнстрімом    0
 • 20 червня 13:17 День літнього сонцестояння 20 червня 2024 року: що обов'язково потрібно зробити    0
 • 18 червня 16:51 Українцям роздадуть по 900 гривень на купівлю книг: як отримати    0
 • 14 червня 16:50 Стилісти назвали ідеальну стрижку для жінок будь-якого віку, яка не вимагає укладання    0
 • 11 червня 16:53 Американець побудував величезне місто з LEGO, використавши понад мільйон деталей (відео)    0
 • 04 червня 14:14 У Твіттері тепер офіційно дозволено публікувати порно    0
 • 03 червня 14:57 Вчений із Південної Кореї заявив, що знаки зодіаку не впливають на долю людини – результати дослідження    0
 • 29 травня 15:20 Що таке декаф: користь та шкода кави без кофеїну    0
 • 28 травня 16:51 The New York Times присвятили статтю українській виставі «Конотопська відьма»    0
 • 23 травня 14:27 Планета подарунків Юпітер змінює знак на цілий рік: чого чекати кожному з нас    0
 • 17 травня 16:31 Тест на уважність: за 10 секунд знайдіть бджілку, яка відрізняється від інших    0
 • 17 травня 15:45 Співзасновник Apple Стів Возняк поділився сімейним секретом виховання дітей    0
 • 16 травня 15:08 5 ефективних способів відволіктися від негативних думок і впоратися з тривогою    0
 • 14 травня 16:04 Буденність з адреналіном: 7 найнебезпечніших будинків у світі (фото)    0
 • 13 травня 15:45 Олімпійський вогонь у день відкриття літніх Ігор у Парижі пронесе дрег-квін (фото)    0
 • 08 травня 14:22 Стиль, який відбиває вашу індивідуальність: як його створити?    0
 • 06 травня 15:19 Головні факти про кожен знак Зодіаку: сильні та слабкі сторони    0
 • 01 травня 17:18 Лайфхак для прибирання: як ідеально відмити сантехніку від нальоту    0
 • 26 квiтня 18:29 У день 38-ї річниці катастрофи на ЧАЕС вийшов новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (відео)    0
 • 25 квiтня 14:41 Українські розробники представили нову хорор гру F20, де головні ролі зіграли відомі військові (відео)    0