Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини
Стиль життя

Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини

Фото: Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини
Gloss 21 листопада, 2022, 16:54
 0

У сучасному суспільстві люди вже давно зрозуміли важливість знання іноземних мов, і насамперед англійської, яка дає свободу в комунікації, подорожах, роботі та навчанні. Саме завдяки високому попиту на вивчення англійської стало відкриватися дедалі більше мовних шкіл, а також приватних уроків з репетиторами. Як вибрати найкращу зі шкіл ми обговоримо у цій статті.

Припустимо, ви вирішили вивчати англійську в Одесі або вибираєте мовну школу для своєї дитини. На що варто звернути увагу – в першу чергу приміщення та його оснащення, атмосфера, наскільки комфортно ви себе там відчуваєте, якщо плануєте займатися оффлайн. Приміщення має бути просторим, добре освітленим, але водночас затишним і таким, що створює приємну атмосферу. Особливо це важливо для дітей, їм необхідно перебувати у просторі максимально близькому до домашньої обстановки в психологічному плані, тоді вони почуваються захищено та швидше зможуть влитися у навчальний процес.

Потім, безумовно, педагогічний склад та його професійний рівень. У жодному разі не варто довіряти на слово фразам на кшталт: це педагог вищої категорії, але сертифікат ми надати не можемо. Біжіть звідти відразу. У якісних школах з гарною репутацією, таких як Oratorica, ви можете попередньо ознайомитися з усіма сертифікатами про професійну підготовку педагога на сайті у вільному доступі. Це ніякий не секрет, навпаки, це показник престижу навчального закладу. Більше того, перед тим, як укладати контракт про проходження курсів, ви можете особисто поспілкуватися з педагогом, подивитися наскільки вам комфортно з ним комунікувати і лише після цього приймати остаточне рішення.

Далі обов'язково поцікавтеся щодо навчальних планів. Вони мають бути складені заздалегідь з урахуванням різних потреб дітей та дорослих: вік, рівень знання мови, мета вивчення тощо. Школа Oratorica надає цілих 25 таких програм, які можуть бути видозмінені протягом навчання залежно від навичок і потреб учня. Також дуже важливі освітні матеріали, за якими ви займатиметеся. Вони мають бути сучасними у плані практичних занять і перевіреними з погляду теоретичної бази. Мовна школа Oratorica віддає перевагу одній із найкращих у світі освітніх програм видавництва Cambridge. Де, крім основних навчальних матеріалів, є доступ до офіційного сайту з численними практичними завданнями з використанням аудіо та відеоматеріалів.

Крім цього, варто уточнити, чи можна продовжити курс англійської онлайн, тому що нерідко ви можете поїхати у відпустку, відрядження або вам просто буде комфортніше займатися дистанційно. Така опція є в Oratorica, оскільки курси розраховані на людей з різним графіком та відчуттям комфорту під час навчання. Звідси випливає наступний момент – комунікація. Одним з основних бар'єрів щодо іноземної мови є саме вільна комунікація, тому на курсах ви обов'язково повинні опрацьовувати цю навичку, щоб вміти спілкуватися без затисків, не згадуючи слова, а почуватися максимально комфортно і розкуто.

Педагоги Oratorica зробили дуже великий акцент саме на комунікації під час уроків, щоб учні могли одразу почуватися вільно у спілкуванні, практикувати граматику та вивчати нові слова під час інтерактивного навчання.

Також при виборі мовної школи завжди звертайте увагу на бонуси. Наприклад, школа Oratorica надає всім охочим можливість пройти безкоштовне тестування на ступінь володіння іноземною мовою, щоб ви чи ваша дитина розпочали освітній процес з того рівня, який вам необхідний. Крім цього, ви можете відвідати перший безкоштовний урок, який дозволить ще раз переконатися в тому, що курси Oratorica та їх формат вас влаштовують абсолютно у всьому.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатися на безкоштовне пробне заняття, чекаємо на ваші запити за телефоном +380950532469 або за електронною поштою info@oratorica.com.ua

Теги: англійська мова , курси , освіта , навчання

 • 19:03 Американські вчені розповіли, коли тривалість людського життя збільшиться до 150 років    0
 • 29 березня 14:46 Фітнес-тренер цілий місяць харчувався піцею і схуд на 3,5 кілограми: у чому секрет такої дієти    0
 • 27 березня 10:43 Бренд glo™ створив Глосарій живої української мови    0
 • 24 березня 10:38 Бренд glo™ презентував новий девайс Hyper X2 Air    0
 • 23 березня 19:27 В Амстердамі з'явилася перша у світі галерея робіт штучного інтелекту (фото)    0
 • 22 березня 21:56 Довгоочікувана новинка: компанія Valve офіційно представила Counter-Strike 2    0
 • 21 березня 20:07 В українських супермаркетах з'явиться європейська система маркування продуктів Nutri-Score: як це працює    0
 • 15 березня 22:47 Чи варто вчити JavaScript: що для цього потрібно та які перспективи відкриває знання цієї мови    0
 • 14 березня 19:16 В Україні створили перший освітній чат-бот на основі штучного інтелекту, в якому можна поспілкуватися з визначними особистостями    0
 • 10 березня 11:23 glo™ презентує новий компактний девайс    0
 • 08 березня 21:45 Молодий і повний Місяць у березні 2023: дата і вплив на людину    0
 • 07 березня 20:11 Магнітні бурі у березні 2023 року: прогноз на місяць    0
 • 06 березня 15:35 Американський дієтолог розповіла, як кава може допомогти схуднути    0
 • 01 березня 21:58 Вихідні та свята у березні 2023: календар подій    0
 • 01 березня 20:23 Місячний календар на березень 2023 року    0
 • 28 лютого 16:42 В Україні з'явилася настільна гра про українське вино: де купити UWINES    0
 • 26 лютого 23:59 Як вибрати електромопед та які моделі популярні    0
 • 23 лютого 19:55 Названо найпопулярнішу жінку в Instagram    0
 • 22 лютого 21:20 Британські вчені довели безперечну користь чотириденного робочого тижня    0
 • 14 лютого 16:25 Головні особливості продукції Gucci    0