Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини
Стиль життя

Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини

Фото: Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини
Gloss 21 листопада, 2022, 16:54
 0

У сучасному суспільстві люди вже давно зрозуміли важливість знання іноземних мов, і насамперед англійської, яка дає свободу в комунікації, подорожах, роботі та навчанні. Саме завдяки високому попиту на вивчення англійської стало відкриватися дедалі більше мовних шкіл, а також приватних уроків з репетиторами. Як вибрати найкращу зі шкіл ми обговоримо у цій статті.

Припустимо, ви вирішили вивчати англійську в Одесі або вибираєте мовну школу для своєї дитини. На що варто звернути увагу – в першу чергу приміщення та його оснащення, атмосфера, наскільки комфортно ви себе там відчуваєте, якщо плануєте займатися оффлайн. Приміщення має бути просторим, добре освітленим, але водночас затишним і таким, що створює приємну атмосферу. Особливо це важливо для дітей, їм необхідно перебувати у просторі максимально близькому до домашньої обстановки в психологічному плані, тоді вони почуваються захищено та швидше зможуть влитися у навчальний процес.

Потім, безумовно, педагогічний склад та його професійний рівень. У жодному разі не варто довіряти на слово фразам на кшталт: це педагог вищої категорії, але сертифікат ми надати не можемо. Біжіть звідти відразу. У якісних школах з гарною репутацією, таких як Oratorica, ви можете попередньо ознайомитися з усіма сертифікатами про професійну підготовку педагога на сайті у вільному доступі. Це ніякий не секрет, навпаки, це показник престижу навчального закладу. Більше того, перед тим, як укладати контракт про проходження курсів, ви можете особисто поспілкуватися з педагогом, подивитися наскільки вам комфортно з ним комунікувати і лише після цього приймати остаточне рішення.

Далі обов'язково поцікавтеся щодо навчальних планів. Вони мають бути складені заздалегідь з урахуванням різних потреб дітей та дорослих: вік, рівень знання мови, мета вивчення тощо. Школа Oratorica надає цілих 25 таких програм, які можуть бути видозмінені протягом навчання залежно від навичок і потреб учня. Також дуже важливі освітні матеріали, за якими ви займатиметеся. Вони мають бути сучасними у плані практичних занять і перевіреними з погляду теоретичної бази. Мовна школа Oratorica віддає перевагу одній із найкращих у світі освітніх програм видавництва Cambridge. Де, крім основних навчальних матеріалів, є доступ до офіційного сайту з численними практичними завданнями з використанням аудіо та відеоматеріалів.

Крім цього, варто уточнити, чи можна продовжити курс англійської онлайн, тому що нерідко ви можете поїхати у відпустку, відрядження або вам просто буде комфортніше займатися дистанційно. Така опція є в Oratorica, оскільки курси розраховані на людей з різним графіком та відчуттям комфорту під час навчання. Звідси випливає наступний момент – комунікація. Одним з основних бар'єрів щодо іноземної мови є саме вільна комунікація, тому на курсах ви обов'язково повинні опрацьовувати цю навичку, щоб вміти спілкуватися без затисків, не згадуючи слова, а почуватися максимально комфортно і розкуто.

Педагоги Oratorica зробили дуже великий акцент саме на комунікації під час уроків, щоб учні могли одразу почуватися вільно у спілкуванні, практикувати граматику та вивчати нові слова під час інтерактивного навчання.

Також при виборі мовної школи завжди звертайте увагу на бонуси. Наприклад, школа Oratorica надає всім охочим можливість пройти безкоштовне тестування на ступінь володіння іноземною мовою, щоб ви чи ваша дитина розпочали освітній процес з того рівня, який вам необхідний. Крім цього, ви можете відвідати перший безкоштовний урок, який дозволить ще раз переконатися в тому, що курси Oratorica та їх формат вас влаштовують абсолютно у всьому.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатися на безкоштовне пробне заняття, чекаємо на ваші запити за телефоном +380950532469 або за електронною поштою info@oratorica.com.ua

Теги: освіта , курси , навчання , англійська мова

 • 02 грудня 20:11 Двоє українців потрапили до списку Forbes 30 Under 30 North America    0
 • 02 грудня 18:14 Google назвала найкращі ігри та програми 2022 року на Android    0
 • 02 грудня 16:58 Pantone назвав головний колір 2023 року    0
 • 02 грудня 15:13 Місячний календар на грудень 2022    0
 • 02 грудня 00:45 Євробачення 2023: представлені конкурсні пісні фіналістів Нацвідбору    0
 • 30 листопада 18:17 Від наукових книг до фантастики: Білл Гейтс назвав свої 5 найулюбленіших книг    0
 • 30 листопада 17:50 Магнітні бурі в грудні 2022 року: дата та вплив на людину    0
 • 29 листопада 19:53 Найвизначне у 2022: Apple оголосила найкращі додатки та ігри року    0
 • 29 листопада 12:17 DC Comics представить українського супергероя на ім'я Павло Ступка    0
 • 28 листопада 17:01 Журнал Time вибрав топ-10 найкращих відеоігор 2022 року    0
 • 23 листопада 12:13 У Бельгії офіційно дозволили переходити на чотириденний робочий тиждень    0
 • 23 листопада 11:01 Ілон Маск хоче додати зашифровані повідомлення у Twitter    0
 • 22 листопада 20:30 Netflix назвав Ярослава Мудрого "королем Північної Росії"    0
 • 22 листопада 11:41 Названо топ-15 найбільш високооплачуваних вакансій у Києві    0
 • 21 листопада 16:54 Як вибрати найкращі мовні курси англійської для себе чи дитини    0
 • 18 листопада 16:18 Facebook прибере кілька інформаційних полів профілю    0
 • 18 листопада 14:32 Бенксі показав відео, як малював в Україні мурали в умовах війни    0
 • 17 листопада 19:41 В Україні дозволять волонтерам реєструватися через "Дію"    0
 • 17 листопада 10:47 Google заплатить штраф за те, що стежив за геолокацією користувачів    0
 • 16 листопада 14:23 Українцям пропонують грошову компенсацію на купівлю ліків    0