Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину - календар Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину - календар
Стиль життя

Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину

Фото: revers_jr/Adobe
Дарина Герасимчук 02 сiчня, 2023, 18:21
 0

День у день, за обертанням Землі навколо Сонця, планети на небі рухаються у тому напрямі, як і Сонце – із заходу на схід. Астрономи називають такий рух прямим.

Ретроградний рух - це рух, який є протилежним по відношенню до прямого (зі сходу на захід). По факту - це лише оптична ілюзія, коли небесне тіло рухається повільніше, ніж зазвичай.

Читайте також:

З точки зору науки, ретроградний рух небесних тіл не здатний впливати на ваше повсякденне життя. Проте астрологи рекомендують звертати увагу на деякі аспекти життя залежно від положення планет. У січні ретроградними будуть лише три планети: Меркурій, Марс та Уран.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Ретроградний Меркурій

Коли: з 1 до 18 січня

Ретро-Меркурій у земному знаку Козерога може створювати дещо гнітючу обстановку на початку фази свого руху (з 29 грудня). Стихія Землі відповідає за матеріальний аспект буття: гроші, майно, робота, кар'єра. Козеріг – знак досягнень, відповідальності, закону та структури. Ретроградний Меркурій, здійснюючи транзит цим знаком, змушує переглянути свої професійні та фінансові плани, обміркувати стратегію кар'єрного розвитку. При цьому враховуйте той факт, що в період ретро-Меркурія, обтяженого ретро-Марсом (до 13 січня), можуть частіше відбуватися комп'ютерні збої, втрата інформації, важливих даних, проблеми зі зв'язком.

У період ретроградного Меркурія висловлюйтесь ясно і чітко, уникаючи двозначності. Потрібно бути обережнішими з новими ідеями та проектами, для починань час невідповідний, надалі вони можуть принести лише розчарування. Трохи більше обачності та уваги, і ви зможете чудово провести час ретроградного Меркурія.

Ретроградний Марс

Коли: з 1 до 12 січня

У повітряному знаку Близнюки Марс посилює активність і агресивність розуму, спритність, дає гостроту мислення, інтерес до техніки та механіки, схильність до суперечок та полеміки, але при цьому часто не вистачає витримки. Також у багатьох людей вирує дух протиріччя через те, що відбувається навколо, бажання вступити в інформаційну боротьбу.

У цей час нелегко дається здійснення планів, оскільки багато людей схильні розпорошувати свою енергію за декількома напрямками, і в результаті доводиться по кілька разів переробляти те саме. Щоб звести до мінімуму ймовірність неприємностей, потрібно буде перейти на повільну швидкість, не поспішаючи, подумати про своє життя, заземлитись.

Ретроградний Уран

Коли: з 1 до 22 січня

В астрології Уран є зовнішньою планетою, що означає, що планета відображає ваше зростання і моделі поведінки в довгостроковій перспективі. Прогресивна планета уособлює зміни і бунт, тому ви можете помітити збої та різкі зрушення під час його планетарного зворотного руху. Це планета великої перспективи, тому ви розбиратимете отримані уроки в масштабі всього життя.

З 2018 року Уран знаходиться в Тельці. Цей земний знак зосереджений на матеріальному комфорті, тому наступний період буде присвячений питанням цінностей, самооцінки та змін, необхідних для того, щоб відчувати комфорт та стабільність. Оскільки Телець керує матеріальними благами, у ширшому масштабі зворотний рух Урана призведе до змін у фінансовій сфері.

Пам'ятайте, що ретроградні періоди – це по суті лише час для уповільнення та роздумів, і зворотний рух – це потужний момент, щоб зробити паузу та проаналізувати пройдений шлях.

Теги: новини , вплив на людину , астрологія , новини України , світові новини , ретроградні планети , Январь 2023

 • 23 травня 14:27 Планета подарунків Юпітер змінює знак на цілий рік: чого чекати кожному з нас    0
 • 17 травня 16:31 Тест на уважність: за 10 секунд знайдіть бджілку, яка відрізняється від інших    0
 • 17 травня 15:45 Співзасновник Apple Стів Возняк поділився сімейним секретом виховання дітей    0
 • 16 травня 15:08 5 ефективних способів відволіктися від негативних думок і впоратися з тривогою    0
 • 14 травня 16:04 Буденність з адреналіном: 7 найнебезпечніших будинків у світі (фото)    0
 • 13 травня 15:45 Олімпійський вогонь у день відкриття літніх Ігор у Парижі пронесе дрег-квін (фото)    0
 • 08 травня 14:22 Стиль, який відбиває вашу індивідуальність: як його створити?    0
 • 06 травня 15:19 Головні факти про кожен знак Зодіаку: сильні та слабкі сторони    0
 • 01 травня 17:18 Лайфхак для прибирання: як ідеально відмити сантехніку від нальоту    0
 • 26 квiтня 18:29 У день 38-ї річниці катастрофи на ЧАЕС вийшов новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (відео)    0
 • 25 квiтня 14:41 Українські розробники представили нову хорор гру F20, де головні ролі зіграли відомі військові (відео)    0
 • 25 квiтня 14:00 Мільйонер відмовився від своїх грошей, щоб знову заробити $1 000 000 з нуля: що пішло не так    0
 • 18:09 Психолог розповіла, як сформувати здорові стосунки у робочому колективі    0
 • 22 квiтня 15:20 Україна увійшла до ТОП-5 країн за кількістю розлучень: у якій країні найміцніші шлюби    0
 • 19 квiтня 17:16 У яких регіонах України жити дешевше у 2024 році — рейтинг Держстату    0
 • 17 квiтня 17:03 Топ-6 найкращих бізнес-книг зі списку Forbes видадуть в Україні цього року    0
 • 16 квiтня 15:29 Стильна революція – від мінімалізму до екстравагантності, відкрийте свій індивідуальний стиль    0
 • 12 квiтня 10:00 Pepsi презентує новий візуальний стиль в Україні    0
 • 10 квiтня 19:13 Британець Расс Кук став першою людиною в історії, яка пробігла всю Африку    0
 • 03 квiтня 15:45 Повне сонячне затемнення у квітні 2024 року: коли і де можна буде спостерігати    0