Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину - календар Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину - календар
Стиль життя

Ретроградні планети в січні 2023: дати та вплив на людину

Фото: revers_jr/Adobe
Дарина Герасимчук 02 сiчня, 2023, 18:21
 0

День у день, за обертанням Землі навколо Сонця, планети на небі рухаються у тому напрямі, як і Сонце – із заходу на схід. Астрономи називають такий рух прямим.

Ретроградний рух - це рух, який є протилежним по відношенню до прямого (зі сходу на захід). По факту - це лише оптична ілюзія, коли небесне тіло рухається повільніше, ніж зазвичай.

Читайте також:

З точки зору науки, ретроградний рух небесних тіл не здатний впливати на ваше повсякденне життя. Проте астрологи рекомендують звертати увагу на деякі аспекти життя залежно від положення планет. У січні ретроградними будуть лише три планети: Меркурій, Марс та Уран.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Ретроградний Меркурій

Коли: з 1 до 18 січня

Ретро-Меркурій у земному знаку Козерога може створювати дещо гнітючу обстановку на початку фази свого руху (з 29 грудня). Стихія Землі відповідає за матеріальний аспект буття: гроші, майно, робота, кар'єра. Козеріг – знак досягнень, відповідальності, закону та структури. Ретроградний Меркурій, здійснюючи транзит цим знаком, змушує переглянути свої професійні та фінансові плани, обміркувати стратегію кар'єрного розвитку. При цьому враховуйте той факт, що в період ретро-Меркурія, обтяженого ретро-Марсом (до 13 січня), можуть частіше відбуватися комп'ютерні збої, втрата інформації, важливих даних, проблеми зі зв'язком.

У період ретроградного Меркурія висловлюйтесь ясно і чітко, уникаючи двозначності. Потрібно бути обережнішими з новими ідеями та проектами, для починань час невідповідний, надалі вони можуть принести лише розчарування. Трохи більше обачності та уваги, і ви зможете чудово провести час ретроградного Меркурія.

Ретроградний Марс

Коли: з 1 до 12 січня

У повітряному знаку Близнюки Марс посилює активність і агресивність розуму, спритність, дає гостроту мислення, інтерес до техніки та механіки, схильність до суперечок та полеміки, але при цьому часто не вистачає витримки. Також у багатьох людей вирує дух протиріччя через те, що відбувається навколо, бажання вступити в інформаційну боротьбу.

У цей час нелегко дається здійснення планів, оскільки багато людей схильні розпорошувати свою енергію за декількома напрямками, і в результаті доводиться по кілька разів переробляти те саме. Щоб звести до мінімуму ймовірність неприємностей, потрібно буде перейти на повільну швидкість, не поспішаючи, подумати про своє життя, заземлитись.

Ретроградний Уран

Коли: з 1 до 22 січня

В астрології Уран є зовнішньою планетою, що означає, що планета відображає ваше зростання і моделі поведінки в довгостроковій перспективі. Прогресивна планета уособлює зміни і бунт, тому ви можете помітити збої та різкі зрушення під час його планетарного зворотного руху. Це планета великої перспективи, тому ви розбиратимете отримані уроки в масштабі всього життя.

З 2018 року Уран знаходиться в Тельці. Цей земний знак зосереджений на матеріальному комфорті, тому наступний період буде присвячений питанням цінностей, самооцінки та змін, необхідних для того, щоб відчувати комфорт та стабільність. Оскільки Телець керує матеріальними благами, у ширшому масштабі зворотний рух Урана призведе до змін у фінансовій сфері.

Пам'ятайте, що ретроградні періоди – це по суті лише час для уповільнення та роздумів, і зворотний рух – це потужний момент, щоб зробити паузу та проаналізувати пройдений шлях.

Теги: новини , вплив на людину , астрологія , новини України , світові новини , ретроградні планети , Январь 2023

 • 27 березня 10:43 Бренд glo™ створив Глосарій живої української мови    0
 • 24 березня 10:38 Бренд glo™ презентував новий девайс Hyper X2 Air    0
 • 23 березня 19:27 В Амстердамі з'явилася перша у світі галерея робіт штучного інтелекту (фото)    0
 • 22 березня 21:56 Довгоочікувана новинка: компанія Valve офіційно представила Counter-Strike 2    0
 • 21 березня 20:07 В українських супермаркетах з'явиться європейська система маркування продуктів Nutri-Score: як це працює    0
 • 15 березня 22:47 Чи варто вчити JavaScript: що для цього потрібно та які перспективи відкриває знання цієї мови    0
 • 14 березня 19:16 В Україні створили перший освітній чат-бот на основі штучного інтелекту, в якому можна поспілкуватися з визначними особистостями    0
 • 10 березня 11:23 glo™ презентує новий компактний девайс    0
 • 08 березня 21:45 Молодий і повний Місяць у березні 2023: дата і вплив на людину    0
 • 07 березня 20:11 Магнітні бурі у березні 2023 року: прогноз на місяць    0
 • 06 березня 15:35 Американський дієтолог розповіла, як кава може допомогти схуднути    0
 • 01 березня 21:58 Вихідні та свята у березні 2023: календар подій    0
 • 01 березня 20:23 Місячний календар на березень 2023 року    0
 • 16:42 В Україні з'явилася настільна гра про українське вино: де купити UWINES    0
 • 26 лютого 23:59 Як вибрати електромопед та які моделі популярні    0
 • 23 лютого 19:55 Названо найпопулярнішу жінку в Instagram    0
 • 22 лютого 21:20 Британські вчені довели безперечну користь чотириденного робочого тижня    0
 • 14 лютого 16:25 Головні особливості продукції Gucci    0
 • 14 лютого 15:34 Кохання під час війни: рекордна статистика шлюбів та розлучень по всіх областях України    0
 • 14 лютого 11:35 Ювелірний магазин – краща терапія    0