Ретроградні планети у жовтні 2023: дати та вплив на людину Ретроградні планети у жовтні 2023: дати та вплив на людину
Стиль життя

Ретроградні планети у жовтні 2023: дати та вплив на людину

Фото: Getty Images
Дарина Герасимчук 06 жовтня, 2023, 10:05
 0

Астрологи впевнені, що ретроградні періоди можуть впливати на астрологічні характеристики та людські особистості. Ретроградними у жовтні 2023 року будуть аж п'ять планет: Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Ретроградний рух планет - це рух, який є протилежним по відношенню до прямого (зі сходу на захід). За фактом - це лише оптична ілюзія, коли небесне тіло рухається повільніше, ніж звичайно.

Немає наукового обгрунтування вважати, що події нашого життя пов'язані з ретроградністю планет. Однак астрологи радять стежити за деякими аспектами буття, пов'язаними зі становищем та напрямом руху планет, адже кожна з них відповідає за певні енергії.

Ретроградний Юпітер у жовтні 2023 року

з 4 вересня по 31 грудня

Юпітер є важливим учасником астрологічних прогнозів для всіх знаків зодіаку. Планета відповідає за статус, авторитет, а також духовне та матеріальне багатство особистості. Аспекти Юпітера: просування кар'єрними сходами, успіх у справах, підтримка та допомога, духовне зростання.

Період ретроградності у 2023 році – це переворот у сфері матеріальних цінностей. Заробіток, рівень життя та особисте благополуччя стануть однією з головних тем для розмови не лише всередині сім'ї, а й у суспільстві.

З 4 вересня по 31 грудня астрологи не радять ділити спадщину, позиватися до майна, одружуватися, розпочинати позаплановий ремонт, запускати проекти і укладати глобальні угоди.

Ретроградний Сатурн у жовтні 2023 року

з 17 червня до 4 листопада

Сатурн вважають кармічною планетою, яка змушує людей змінюватися, перевіряючи їх на міцність у різних життєвих ситуаціях. Деякі астрологи називають його вершником справедливості, владним та деспотичним батьком.

У 2023 році ретроградний Сатурн охоплює все літо та осінь, на цей період припадає п'ять молодиків, чотири супермісяці, один повний місяць, червневе сонцестояння та вересневе рівнодення. Усі ці астрологічні збіги повпливають на поведінку людей.

Сатурн вимагає від людей максимальної віддачі, переоцінки ситуацій з минулого, переосмислення вибору та виправлення давніх помилок. Настрій може бути пригніченим, агресивним, песимістичним. Пережити цей період допоможе терпіння, наполегливість, вміння брати емоції під контроль та рішучість у досягненні цілей.

Ретроградний Уран у жовтні 2023 року

з 29 серпня по 1 січня 2024 року

Крижаний гігант Уран символізує розвиток, зміни, раптові новаторські ідеї та події, відкриває простір для нестандартного мислення та вчинків, розсуває рамки дозволеного, руйнує норми та правила. Зміна напряму його руху торкається глобальних сфер життя суспільства і особисто кожної людини.

Ретрорух Урану в Тільці - чудовий момент для глобальних змін. Всі знаки стануть сміливішими, рішучішими, вільнішими. Навчаться долати страхи, обрушать заслони на шляху самореалізації. Люди стануть більш розкутими емоційно.

У період з 29 серпня до 1 січня 2024 року особливо не варто догоджати іншим людям, забуваючи про себе. Не потрібно намагатися вписатися у чужі рамки. Не можна чинити опір змінам, оскільки вони незворотні. Намагайтеся розслабитися і прийняти нову реальність як даність. До кінця ретроградності Урана люди плавно зміняться зовні та внутрішнє.

Ретроградний Нептун у жовтні 2023 року

з 30 червня по 6 грудня

Восьма планета мрійливості, психології та підсвідомості Нептун робить зворотний рух у своєму знаку, у знаку Риб. Її вплив торкнеться сфери духовності, мрій, ілюзій, ідеалів. Провал життєвих планів чекає на всіх, хто сподівається на випадковості.

Період ретроградності Нептуна ймовірно принесе бажання втекти від реальності у світ ілюзій та потребу поринути у світ тілесних задоволень та залежностей. Життєві ситуації стануть більш розмитими та заплутаними. Багато людей відчують загострення нападів лінощів, тривожності та занепокоєння.

Астрологи радять приділити час самоаналізу, навести лад у голові та в оточенні, зайнятися духовними практиками та медитаціями, розвивати таланти та відвідувати творчі заходи.

Ретроградний Плутон у жовтні 2023 року

з 1 травня до 11 жовтня

Карликова планета Плутон в астрології часто асоціюється з трансформацією, смертю та переродженням. У 2023 році планета фундаментальних відносин та несподіваних відкриттів увійшла до ретроградного руху 1 травня і завершить його 11 жовтня у Козерозі.

Період ретро Плутона провокує вихід із відносин, які вже не приносять задоволення, розриви заручин та тривалих шлюбів, звільнення з роботи, зміну діяльності, переїзди, еміграцію, повернення проблем із минулого тощо.

Астрологи радять контролювати свій темний бік особистості, не підпускати до себе маніпуляторів і самим не перетворюватися на них, не вплутуватися в конфлікти та не здійснювати імпульсивних вчинків. Пам'ятайте, що все зруйноване старе звільняє місце для чогось нового.

Теги: світові новини , астрологія , ретроградні планети , вплив на людину , жовтень

 • 12 квiтня 10:00 Pepsi презентує новий візуальний стиль в Україні    0
 • 10 квiтня 19:13 Британець Расс Кук став першою людиною в історії, яка пробігла всю Африку    0
 • 03 квiтня 15:45 Повне сонячне затемнення у квітні 2024 року: коли і де можна буде спостерігати    0
 • 01 квiтня 15:45 Ретроградний Меркурій з 1 по 25 квітня 2024 року: вплив на всі знаки зодіаку    0
 • 29 березня 14:51 Квіткові чудеса Києва: від букетів до горщиків    0
 • 28 березня 15:00 Google запустив безкоштовне навчання для українців: хто може зареєструватися    0
 • 28 березня 14:31 YouTube додасть нову функцію на основі штучного інтелекту, яка заощадить ваш час    0
 • 27 березня 16:55 В одній із найпопулярніших онлайн-ігор відтворили Майдан Незалежності: як це допоможе Україні    0
 • 25 березня 16:06 Ввечері українці зможуть побачити рідкісне північне сяйво    0
 • 21 березня 15:46 Як підвищити самооцінку: 5 кроків любові до себе    0
 • 18 березня 16:07 Найкращі фотографії дикої природи: названо переможців щорічної премії «British Wildlife Photography Awards 2024» (фото)    0
 • 13 березня 18:36 Швидкий тест: чого вам не вистачає в житті, щоб бути справді щасливим    0
 • 12 березня 17:10 Найкращі книги року: Міжнародна Букерівська премія – 2024 опублікувала лонг-лист    0
 • 05 березня 13:34 Магнітні бурі у березні 2024 року: прогноз на місяць    0
 • 04 березня 15:07 3 причини вибрати троянди в подарунок    0
 • 29 лютого 15:46 OnlyFans-моделі обходять цензуру Інстаграму, прикидаючись годуючими матусями (фото)    0
 • 28 лютого 17:01 Власниця найбільших у світі губ зробила ще 6 ін'єкцій в обличчя за один день (фото)    0
 • 22 лютого 13:00 Журнал TIME назвав 12 найвпливовіших жінок 2024 року: Грета Гервіг на першому місці    0
 • 14 лютого 13:29 8 ознак того, що прийшов час змінювати роботу    0
 • 09 лютого 15:44 Які компоненти в шампуні шкодять вашому волоссю: перевіряйте склад    0