Коворкінг у центрі Києва в новому IQOS Space Коворкінг у центрі Києва в новому IQOS Space
Прес-реліз

Коворкінг у центрі Києва в новому IQOS Space

Gloss 05 червня, 2024, 11:50
 0

26 травня на Хрещатику відкрився новий безкоштовний коворкінг. Як він працює, де знаходиться та що є всередині — розповідаємо в статті.

Вдома є все, що потрібно для продуктивної роботи та комфортного відпочинку. Зараз можна так організувати своє життя, що й із квартири виходити не доведеться. Але ж інколи хочеться. Прогулятися десь у місті, почитати щось цікаве в затишк, щоб ніхто не заважав, чи зустрітися з друзями. Тільки для закладів не завжди є настрій — вдома краще. Замкнене коло.

Нарешті в центрі столиці з’явився такий коворкінг, де кожен киянин може почуватися як вдома. Він знаходиться на другому поверсі фірмового спейсу бренду IQOS, який нещодавно відкрився за адресою Хрещатик, 17.

По-перше, це вражаюча старовинна будівля біля Пасажу, де колись жив головний архітектор Києва. Тому для бренду було важливо зробити всередині щось особливе — щось таке, що сподобається киянам, чи навіть стане традиційним місцем зустрічі.

По-друге, це дуже затишна та незвична для коворкінгу концепція — його стилізували під київську квартиру. Тут є зони-кімнати: спальня, вітальня, кухня та ванна. Кожна з них має купу деталей, які дають те саме відчуття дому, навіть коли ти не вдома.

У спальні все м’яке та яскраве — помаранчеві пухнасті стіни, ліжко, зручні крісла. У ліжко, до речі, можна залізти з ноутом — як вдома. Ще є велика сучасна бібліотека з унікальними новими книгами, артальбомами та журналами, щоб пошукати натхнення, якщо робота не йде.

Для робочих дзвінків організували переговорку в душовій кабінці — ні, помитися там не зможеш, але для колу з колегами це ідеальне місце.

У вітальні є диван і камін — робоча зона для справжніх естетів. Ще достатньо зручних місць біля великих вікон із видом на рідний Хрещатик. Можеш і попрацювати, і пофотографуватися. Якщо потрібно вдало піймати кадр, то спробуй попросити працівників коворкінгу — вони допоможуть із будь-яких питань.

На кухні каву та смачну випічку готує «ТУТ БУДЕ» — і фільтр, і капуч, і круасани, щоб підзарядитися під час роботи чи зустрічі з друзями.

Коворкінг працює з 10 ранку до 10 вечора, щодня. Він безкоштовний і бронювати нічого не треба — приходь за адресою Хрещатик, 17, підіймайся на другий поверх і займай будь-яке вільне місце. Одночасно комфортно працювати та відпочивати там можуть 25 людей. Та в коворкінг можна лише повнолітнім.

Тут є стабільний інтернет, генератор та укриття поруч — метро «Хрещатик» за декілька хвилин від спейсу.

Авжеж вдома краще, але цю зону комфорту можна розширювати — щонайменше, про локацію ти вже знаєш. Тож зустрінемося якось там!