Пенсіонерам пропонують назавжди оселитися на круїзному лайнері: скільки коштує нескінченна подорож Пенсіонерам пропонують назавжди оселитися на круїзному лайнері: скільки коштує нескінченна подорож
Стиль життя

Пенсіонерам пропонують назавжди оселитися на круїзному лайнері: скільки коштує нескінченна подорож

Фото: villavieresidences.com
Дарина Герасимчук 02 вересня, 2025, 15:04
 0

Американська круїзна компанія Villa Vie Residences пропонує "довічні" круїзи для пасажирів старше 55 років. Ціни залежать від віку: що старший турист, то дешевше.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Компанія запропонувала незвичайний формат життя для тих людей похилого віку, хто мріє про нескінченну подорож морем на борту лайнера.

Особливістю круїзу стала пропозиція "Золотий паспорт" - одноразова оплата для пенсіонерів, яка залежить від віку. Вартість послуги починається від $99,9 тис.

Мінімальний вік для учасників – 55 років. Передбачено вісім вікових груп, для кожної з яких є чотири тарифи, що відрізняються рівнем комфорту кают. Так, "Золотий паспорт" для клієнтів 55-59 років коштує $299-399 тис., 65-69 років - $249-349 тис., а для пасажирів від 90 років - $99-199 тис.

Таким чином, що молодший турист, то дорожче обійдеться «золотий паспорт» на довічний круїз.

«Багато пенсіонерів бояться, що їх накопичень не вистачить на все життя. Із золотим паспортом ця проблема зникає. Один платіж забезпечує життя, повне пригод», – сказав засновник Villa Vie Residences Майк Петтерсон.

У цю суму входять : харчування, прання, прибирання, алкоголь, щорічні медичні огляди, розваги та інтернет Starlink, податки та збори. Також учасники програми можуть запрошувати гостей за додаткову плату. Тариф встановили $129 за одну особу на добу.

Подорож проходитиме на лайнері Odyssey. Компанія стверджує, що він може зайти практично в будь-які бухти через свій відносно компактний розмір. Він становить близько 200 метрів завдовжки і приблизно 23 метри завширшки. Судно розраховане на 650 осіб.

На лайнері можна безперервно подорожувати маршрутами, які охоплюють понад 400 напрямків у 140 країнах та близько 100 тропічних островів.

Цікаво, що видання Mirror вже писали про пенсіонерку зі США, яка у 77 років продала все майно, щоб орендувати каюту на лайнері та подивитися світ. Американка Шерон Лейн завжди мріяла жити у відкритому океані.

Image: Sharon Lane/Mirror Фото: Image: Sharon Lane/Mirror

Вона розраховує більше ніколи не прибирати, не прати і не готувати. Шерон хоче прожити на лайнері до кінця життя - коштів вистачить принаймні на 15 років. Весь цей час вона планує насолоджуватися життям і ходити за покупками у найрозкішніших портах світу.

«Мені більше не треба прати та ходити до магазину. Жити на кораблі набагато дешевше, ніж у Південній Каліфорнії», - зазначає жінка.

Теги: лайнер , стиль життя , пенсіонери , круїз , подорож , світові новини

  • 06 листопада 14:26 "Оскар" у світі блогерів: ТікТок готує церемонію нагородження TikTok Awards    0
  • 05 листопада 16:26 15 вмираючих професій, яким загрожує зникнення протягом найближчого десятиліття    0
  • 27 жовтня 17:16 У Парижі картину синього кольору продали за 18,4 мільйонів євро    0
  • 27 жовтня 16:16 Найсмішніші фото тварин цього року: оголошено фіналістів Comedy Wildlife Photography Awards 2025    0
  • 14 жовтня 14:45 Андрій Матюха - коли благодійність лікує країну    0
  • 09 жовтня 15:35 На Балі померла 27-річна дівчина, яка захопилася фрукторіанською дієтою: її вага становила 22 кг (фото)    0
  • 23 вересня 15:37 70% представників покоління Z настільки переживають через гроші, що не можуть заснути: поради фінансових консультантів    0
  • 23 вересня 13:27 На маркетплейсі OLX продають крісло – "Воскресло" в образі Ісуса Христа за 10 000 гривень (фото)    0
  • 22 вересня 17:53 Roblox перетворюється на даркнет для дітей: казино, порно, наркотики та втрати тисяч доларів    0
  • 22 вересня 14:33 Через війну в Україні виник величезний попит на карти Таро – Forbes    0
  • 17:03 Атака Росії дронами по Польщі викликала хвилю мемів у соцмережах (фото)    0
  • 04 вересня 14:22 «Кривавий Місяць»: наближається найтриваліше повне місячне затемнення за останні три роки    0
  • 04 вересня 12:56 Гравець Counter-Strike 2 з інвентарем на суму 1,7 мільйона доларів назавжди заблокований компанією-розробником: причина    0
  • 02 вересня 15:04 Пенсіонерам пропонують назавжди оселитися на круїзному лайнері: скільки коштує нескінченна подорож    0
  • 01 вересня 16:21 Люди стали рідше займатися сексом: вчені зафіксували історичне зменшення інтимності    0
  • 29 серпня 17:56 6 жіночих рюкзаків, без яких не обійтися в університеті    0
  • 14 серпня 16:31 Багачі Кремнієвої долини платять до 50 тисяч доларів за народження дітей із високим IQ    0
  • 04 серпня 14:23 Квіткова романтика: які квіти будуть ідеальним вибором для зізнання влітку    0
  • 29 липня 15:25 Творець Twitter представив месенджер Bitchat, який працює без інтернету, номерів та серверів    0
  • 24 липня 18:08 Китайський виробник Лабубу обігнав "Газпром" за ринковою вартістю: у чому секрет популярності іграшки    0