У McDonald's розповіли, яке рішення ухвалили щодо роботи в Росії та в Україні У McDonald's розповіли, яке рішення ухвалили щодо роботи в Росії та в Україні
Їжа

У McDonald's розповіли, яке рішення ухвалили щодо роботи в Росії та в Україні

У McDonald's розповіли, яке рішення ухвалили щодо роботи в Росії та в Україні Фото: Nicolás Varela/Unsplash
Марина Горносталь 16 травня, 2022, 14:36
 0

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's офіційно і остаточно йде з Росії через 32 роки роботи. На таке рішення компанія пішла у зв'язку із вторгненням Росії в Україну та з урахуванням антиросійських санкцій. В Україні заклади відновлять роботу після закінчення бойових дій, оскільки нині є погрози атак.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак також зазначив, що вихід McDonald's з російського ринку є дуже важливим сигналом, а чим більше бізнесу йде з Росії, тим сильніше страждає їхня економіка та менше фінансується війна.

Робота McDonald's в Україні

Виконавчий директор мережі Кріс Кемпчинскі розповів, що вони планують продати свою російську франшизу, сподіваючись повністю покинути країну. У результаті ресторани не повинні будуть використовувати ім'я, логотип або брендинг McDonald's. До укладення договору та закриття угоди співробітники компанії в Росії продовжать отримувати зарплату.

При цьому російські ЗМІ пишуть, що тепер колишні ресторани мережі McDonald's відновлять роботу в Росії в середині червня 2022 року, але назва нового бренду не повідомляється. При цьому колектив працівників закладів буде збережено, як і мережу точок. ТАРС також повідомляв, що новий бренд збереже меню McDonald's.

Про тимчасове призупинення роботи на території Росії через розв'язану війну в Україні McDonald's заявив у березні 2022 року. Незважаючи на тимчасове закриття офіційних точок корпорації, у 22 регіонах Росії залишалися відкритими заклади, якими володіли російські партнери та працювали по франшизі.

Робота McDonald's в Україні

Понад 110 закладів мережі McDonald's в Україні призупинили свою діяльність з першого дня повномасштабного вторгнення, 24 лютого, і залишаться закритими, доки в країні продовжуються бойові дії. Всі продукти, які зберігалися в ресторанах, передали в гуманітарні штаби як допомогу.

Наразі компанія займається гуманітарною допомогою, продовжує виплачувати податки державі та зарплати всім своїм працівникам в Україні у повному обсязі. Корпорація виділила 5 мільйонів доларів США на матеріальну допомогу команді та відкрила лінію психологічної підтримки.

Теги: Росія , фастфуд , Макдональдс , ресторани , новини України , новини