Стало відомо, коли запрацює McDonald's в Україні Стало відомо, коли запрацює McDonald's в Україні
Їжа

Стало відомо, коли запрацює McDonald's в Україні

Стало відомо, коли запрацює McDonald's в Україні Фото: Polina Tankilevitch/pexels.com
Марина Горносталь 24 червня, 2022, 12:24
 0

Незважаючи на продовження бойових дій через російську збройну агресію, мережа фаст-фуду McDonald's готується до того, щоб знову відкрити свої ресторани на території України в умовах воєнного стану.

Ймовірно, заклади McDonald's можуть відновити роботу у серпні 2022 року, але при узгодженні питань безпеки. Проте, під час повітряних тривог відвідувачі повинні будуть пройти в найближче укриття, а самі ресторани закриють на період загрози повітряних атак.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

СЕО українського представництва McDonald's Юлія Бадрітдінова розповіла в інтерв'ю Forbes, що наразі вони активно оновлюють протокол безпеки. Наприклад, перевіряють наявність укриттів біля кожного закладу. У планах відновити і мережу поставок, але через зруйновану інфраструктуру певні категорії продуктів доведеться закуповувати в інших регіонах чи країнах.

За словами СЕО, зараз також проводяться тренінги по роботі з посттравматичним стресовим розладом, тренінги для оновлення знань та навичок людей. Усім працівникам McDonald's в Україні продовжують виплачувати зарплатню та додаткову матеріальну допомогу.

Нагадаємо, що McDonald's закрив свої ресторани мережі з початком війни 24 лютого 2022 року, коли розпочалося повномасштабне збройне вторгнення Росії в Україну. Тоді всі продукти, що залишилися, були передані міським радам на різні потреби, а сама команда зайнялася волонтерською діяльністю. Відомо, що внаслідок бойових дій постраждали дев'ять закладів McDonald's у різному ступені.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у середині цього червня натякав, що невдовзі McDonald's може знову відкритись в Україні. Принаймні МЗС активно переконує компанію повернутися та відновити роботу ресторанів фаст-фуду в Україні.

"Кілька тижнів тому ми встановили зв’язок з українським офісом, а потім і з штаб-квартирою McDonald’s у США. Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже McDonald's є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається", - говорилося на Facebook-сторінці Кулеби 19 червня.

При цьому Бадрітдінова не назвала точні дати відкриття закладів в Україні та не прокоментувала процес переговорів із представниками МЗС.

Теги: новини , новини України , Макдональдс , ресторани , фаст-фуд , війна