Нове меню, нові смаки та ще більші порції!

Gloss 3 ноября 2016, 18:56  1280

Мережа закладів Noodle Doodle відкриває завісу та презентує нові смаки Азії, пропонуючи своїм гостям нові страви з морепродуктами, куркою та (барабанна дріб) – десертами: азіатські мочі та смачний чізкейк.

Враховуючи всі відгуки, пропозиції та побажання гостей, команда Noodle Doodle  доповнила і без того смачне та цікаве меню  новинками. Як приклад, гості  матимуть змогу скуштувати улюблений суп з азіатської кухні – Том Ям з креветками! Хто відвідував країни Азії, оцінить  страву та буде здивований, наскільки смачно поєднано всі інгрідієнти, а букет прянощів, гостроти і пасти дає чудовий післясмак та задоволення! Гучно? У вас є можливість все спробувати та лишити свої відгуки! Меню вже запущено, тому можна сміло йти на дегустації в заклади.

Азіатський суп Том Ям  з креветками

Азіатський суп Том Ям з креветками

Для поціновувачів страв з  м'ясом, Бренд-шеф закладів лапша-бар Noodle Doodle –  Гайдук Альбін Євгенієвич, пропонує  наступну страву:  курку в клярі та кисло-солодкому соусі зі смаженим арахісом. Велика порція, насичений соус та хрусткий кляр.

Курка в клярі та кисло-солодкому соусі

Курка в клярі та кисло-солодкому соусі

Нові страви з розділу ВОК: локшина з креветками та овочами та Качка Хао Сін (haosin) в кисло-солодкому соусі з локшиною. А для вегетаріанців також гарна новина –  в меню додано страву  без м'яса та морепродуктів, лише овочі, кунжут, мікрогрін та кисло-солодкий соус – смачно та соковито! І, нарешті, довгоочікувані десерти – азіатські мочі та чізкейк. Хто не знає, "Mochi" - це японський десерт, де ніжне вершкове морозиво самих різних смаків обгорнуте в найтонше рисове тісто!

Ось такі новинки, для всіх гостей, приготувала команда Noodle Doodle! Варто завітати в гості та спробувати новинки меню.

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Нове меню:

1.) Азіатський суп Том Ям  з креветками; 
2.) Курка в клярі та кисло-солодкому соусі;
3.) Локшина з креветками та овочами;
4.) Качка Хао Сін (haosin) з локшиною
5.) Овочі в кисло-солодкому соусі
6.) Десерт: мочі
7.) Чізкейк 

 

Адреси закладів:

Бессарабська площа, 2

Пр-т Перемоги, 47а

ТРЦ Проспект, 2 поверх

Вул. Гната Хоткевича, 1В

Щоденно з 10:00 до 22:00 (з 11:00 до 22:00 – за адресою: пр-т Перемоги, 47а)

Комментарии