Новый неожиданный паб в Киеве – BarDuck

Ксения Габриадзе 27 сентября 2011, 13:15  8484

Недавно в Киеве открылось новое заведение под названием абсурд-паб BarDuck. Поверь, подобного паба в столице еще не наблюдалось. Что же такого необычного в «абсурде-бардаке»?

Адрес: ул. Тарасовская, 3 (бывший ХудГраф)

Начнем с того, что полное название паба звучит так: рок-н-ролл абсурд паб BarDuck. Из одного только названия можно себе представить, что там происходит.

Яна Саенко, посетительница
Яна Саенко, посетительница

Думаю, в кожного інколи виникає відчуття, що клуби, вісячі і стразіки набридли. А хочеться щоб, як удома, щоб весело і безлад. Я таке місце для себе знайшла - це BarDuck. Так. Назва дійсно говорить за себе - нашпакльованих дівульок із піно-коладой тут не зустрінеш, бо тут рок-н-рол! Із динаміків, із пляшок, на стінах і в повітрі. В шаленому меню, в розвагах на будь-який смак, в яскравих тематичних вечірках. Це більше ніж просто паб, це куточок, де збираються абсолютно різні і такі вільні люди! Кожен із яких може знайти тут щось своє. Бо всі щось своє сюди регулярно приносять

В интерьере паба ты не увидишь ничего сверхъестественного. Белые стены, украшенные веселыми изображениями известных людей, виниловые пластинки, яркие картинки со смешными надписями. Но именно такая обстановка настраивает на расслабленное времяпрепровождение.

Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор
Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор

Я завжди захоплювався львів'янами і зокрема рестораторами цього міста, котрі створили в ньому близько 20 класних, оригінальних закладів. І як на мене, це була справжня печалька, що таке чарівне місто як Київ фактично не мало жодного такого закладу (за креативними рішеннями, душевністю і т.п.) рівня як «Криївка», «Легенди Львова», «Гасова лямпа», «Жидівський ресторан». Тож, будучи креативними людьми з вільними поглядами, ми вирішили реалізувати свої ідеї та мрії і водночас подарувати столиці заклад, якій міг би стати не тільки улюбленим для його мешканців, а й візитівкою для гостей Києва

В BarDuck`е тебе предложат массу интересных занятий. К примеру, здесь ты сможешь попробовать свои силы в армрестлинге, в тире пострелять из рогатки и поиграть в дартс. Для любителей попеть здесь есть караоке.

Яна Саенко, посетительница
Яна Саенко, посетительница

BarDuck мені подобається тим, що на плазмах крутять улюблені мультики, влаштовують вечірні кінопокази. Причому круто те, що фільми обираються голосуванням «Вконтакте», тобто кожен може висловитися, і буде почутий. Ще вражає, що тут можна влаштувати свою тематичну вечірку, що ми з друзями вже організували собі на жовтень

Еще есть возможность поиграть в любимые игры на Sony Playstation и Xbox Kinect. Неплохо, да?

Как говорит автор идеи BarDuck и его директор Олег Магалецкий, изначально концепция паба несла в себе более мужскую составляющую. Это должен был быть Настоящий Мужской Суровый Брутальный Паб.

Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор
Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор

Вже на стадії реалізації ми з колегами прийшли до того, що наш заклад буде скоріше абсурдним, ніж чоловічим. Його абсурдність зараз ще розвивається і буде закріплена в нашому новому меню, де планується цілий абсурд-розділ: у нашому пабі ви зможете замовити обійми, погляд, матрац, танок від засновників, салат «Лісовий» (каштани, шишки, жолуді під хвоєю зі смолою - як соус), бички в томаті (справжні недопалки-«бички» в томаті) і навіть найдорожчу страву в Україні, котра коштуватиме 1 000 000 грн - 10 г лупи! Словом, справжній абсурд!

Меню в BarDuck`е - отдельная тема. Владельцы паба и здесь обычным блюдам придали изюминку.

Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор
Олег Магалецкий, автор идеи абсурд паба BarDuck, директор

Поки абсурд у нашій назві та закладі забезпечують: закуска до пива – гравій (стакан із гравієм, щебінкою), жива качка (поки, до 30 вересня, тимчасово відсутня), сємочкі та мівіна, поєднання різних смішних несумісних образів і назв страв у меню та на постерах, різноманітна форма - образи офіціантів, мікс із найнесумішнішою програми (як вечори при свічках із класичною музикою, так і Абсурд-паті чи Чемпіонати з Мортал Комбату), обслуговування «з перших рук» (власники закладу часто виступають у ролі офіціантів, кальянщиків, кухарів пабу), різноманітні розваги Бардаку від філософських книг до Сєгі Мєгі драйв... Словом, Повний Бардак чи Суцільний Абсурд

Большая тарелка мясного (1000 г - 239 грн) называется «Розірви писок».

В меню присутствуют салат «Віповідальний»(300 г – 37 грн), салат «Брутальний» (250 г - 43 грн).

Из горячего - «Щастя Гомера» (того самого, из «Симпсонов»): свиные ребрышки на гриле (250 г - 60 грн).

Также присутствуют комплексные предложения, если ты придешь с компанией. Самое дешевое комплексное предложение – «Справжній козак», 295 грн. Туда входят: водка 1 л, жареная картошка 600 г, соления бабушки и дедушки 400 г, сало с чесноком 300 г и узвар 2 л.

Самое дорогое предложение – «Реальні кабани», 1999 грн. Это: сигары 6 шт, виски 1 л, пепси 1 л, сок 1 л, креветки в кляре 2 порции, мясная тарелка 1 порция и 2 порции фруктовой тарелки.

Подробно ознакомиться с меню ты можешь здесь.

Яна Саенко, посетительница
Яна Саенко, посетительница

Нещодавно святкувала в BarDuck`у день народження. Нас було 15 чоловік. Стіл ломився від їжі. Звісно, гаряче, салати, нарізки, відро горілки, пару пляшок вина. Обійшлося приблизно у дві з чимось тисячі гривень. Можу сказати, що готують по-українськи, багато і смачно. І кальянчики Олєжка робить найкращі! (от 80 грн)


Цены на алкогольные напитки адекватные. К примеру, коктейль «Зеленый мексиканец» 60 мл стоит 30 грн. Также сможешь попробовать фирменные коктейли BarDuck. Это «(Лонг Айленд, ні!), Сахалін!» 200 мл – 33 грн, «Бійцівський клуб» 910 мл – 96 грн. Здесь даже есть пивные коктейли!

Яна Саенко, посетительница
Яна Саенко, посетительница

Може, це і дивно, але моя улюблена страва в BarDuck - пиво (от 12 грн)! А до нього фірмові «бардаківські» сухарі (19 грн)!

Ну а эту информацию мы приберегли напоследок. Попав в BarDuck, у тебя появится уникальная возможность познакомиться с аристократом по духу и бунтарем по характеру, которого зовут Арчибальд. До сих пор не понимаешь, о ком идет речь? Арчибальд ‑ это милая утка – талисман BarDuck`а.

Нам уже не терпится узнать твои впечатления об этом заведении. Так что собирай шумную веселую компанию, и вперед в абсурд-паб! Как только вернешься из BarDuck`а, не забудь упорядочить свои мысли в Gloss. Будем ждать с нетерпением. Удачи!


Комментарии