Спектакль #Викрадення Європи

#Викрадення Європи
Место: Театр имени И. Франко, пл. Франко, 3
Описание: Сьогодні вкотре думки кожного українця сповнені надіями та сподіваннями на глобальні зміни
  • Описание
  • Материалы о театре

Сьогодні вкотре думки кожного українця сповнені надіями та сподіваннями на глобальні зміни. Цього разу мрії та прагнення пов’язані із Європою. Яка вона? І де зараз ця Європа? Можливо, згідно давньогрецького міфу про викрадення прекрасної дочки фінікійського царя Агенора – Європи могутнім Зевсом, що заради коханої перетворився у бика, лестощами одурманив красуню, яка сіла на нього і поринула у далину, де лише море і синє небо. Згодом стала дружиною Зевса, народила йому трьох могутніх і мудрих синів. Можливо, вона й досі живе на далекому острові? Чи вже повернулася додому?


У виставі ви не зустрінетеся із красунею Європою. Натомість, режисер та драматург за підтримки Goethe-Institut в Україні об’їздили міста та села України, поспілкувалися із різними людьми, від трактористів до губернаторів областей, свої враження від зустрічей вони перетворили у театральне дійство. Яскравими засобами сценічної виразності автори разом із акторами лише відображають відчуття дійсності, той момент, де перетинається внутрішній світ художника і реальність. Вистава твориться зараз, тут, цієї миті. В ній, як у нашому житті, мрії тісно переплітаються із минулим, яке наздоганяє, не полишає, примушує прискіпливіше вгледітися в те, що на нас чекає у майбутньому. Реалії, завдяки фантазії режисера, перетворюються в образи, фантасмагорії, породжують асоціації, що провокують замислитися і визнати, що багато десятиліть наше існування було підпорядковане цінностям, які руйнували душі, знищували культуру, високу духовність нашої країни і кожного з нас.


Це вистава-мандри, що супроводжують нас ціле життя. Мандри, мета яких – знайти себе у часі, своє місце в цьому непростому світі, пошуки відповідей на вічні питання «хто ми?», «які ми?» і «якими ми маємо бути?» - і це залежить лише від кожного з нас.


Довідка: Географічний центр Європи знаходиться у селищі Ділове Закарпатської області. Це визначено у 1887 році географами з Імператорсько-Королівського військово-географічного інституту у Відні. Біля дороги, що з’єднує Мукачево і Рогатин, є двометровий кам’яний знак із написом: «Це постійне, точне, вічне місце, визначене спеціальним апаратом, виготовленим в Австро-Угорщині, в європейській системі широт і довгот. 1887».

0 комментариев

Комментарии

Новые материалы

Кто ищет — тот всегда найдет
Фестивальное кино в Киеве: фильмы, на которые нужно сходить этой осенью
Местные советуют: 8 отличных мест в Будапеште, где ещё нет туристов

Местные советуют: 8 отличных мест в Будапеште, где ещё нет туристов

Когда уже увидел все достопримечательности.

8 ресторанов, которые открылись во Львове за последнее время
Комиксы, игры и косплей-шоу. Чем заняться на фестивале Comic Con
Быть яркой, как осень: BROCARD представил декоративную косметику Giorgio Armani Beauty
Як зняти в Україні якісний фільм. П’ять кроків від режисера Володимира Тихого
Как же я давно выходной ждал: 8 событий в Киеве для идеального уик-энда
Куда съездить этой осенью: 7 мест недалеко от Киева

Куда съездить этой осенью: 7 мест недалеко от Киева

Для неспешных прогулок и хороших впечатлений.